VOLVO FH

  • 2017
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40D6HB838824

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40D6HB838824

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ FH 64 R
Datum 1. registrace
19. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2018
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
643 510 km
při prohlídce 4. 3. 2026
1
Vlastníků v registru
Zdeněk Pernica AUTOŠKOLA s.r.o.
od 10. 1. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 12. 2017 První registrace Registr silničních vozidel
10. 1. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
10. 1. 2018 Nový vlastník Zdeněk Pernica AUTOŠKOLA s.r.o. (IČO 29318793) Registr silničních vozidel
10. 1. 2018 Nový provozovatel AUTOŠKOLA Pernica s.r.o. (IČO 26950766) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 2019202120232025 8. 1. 2018: 3 518 km9. 1. 2018: 3 562 km9. 1. 2018: 3 563 km4. 1. 2019: 129 208 km4. 2. 2019: 136 471 km3. 1. 2020: 235 414 km6. 1. 2020: 235 466 km7. 1. 2021: 321 275 km8. 1. 2021: 321 443 km4. 1. 2022: 394 730 km5. 1. 2022: 394 790 km28. 2. 2023: 413 150 km6. 3. 2023: 413 214 km15. 8. 2023: 441 974 km4. 3. 2024: 483 238 km5. 3. 2024: 483 291 km28. 2. 2025: 555 898 km3. 3. 2025: 555 950 km3. 3. 2026: 643 457 km4. 3. 2026: 643 510 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 3. 2026 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 643 510 km způsobilé 8 lehké 4. 3. 2027
3. 3. 2026 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 643 457 km způsobilé bez závad 3. 3. 2027
3. 3. 2025 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 555 950 km způsobilé 3 lehké 3. 3. 2026
28. 2. 2025 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 555 898 km způsobilé bez závad 28. 2. 2026
5. 3. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 483 291 km způsobilé bez závad 5. 3. 2025
4. 3. 2024 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 483 238 km způsobilé bez závad 4. 3. 2025
15. 8. 2023 Technická silniční kontrola Liberec (č. 7718) 441 974 km způsobilé bez závad
6. 3. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 413 214 km způsobilé 2 lehké 6. 3. 2024
28. 2. 2023 Měření emisí Boskovice (č. 570102) 413 150 km způsobilé bez závad 28. 2. 2025
5. 1. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 394 790 km způsobilé 3 lehké 5. 1. 2023
4. 1. 2022 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 394 730 km způsobilé bez závad 4. 1. 2023
8. 1. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 321 443 km způsobilé 2 lehké 8. 1. 2022
7. 1. 2021 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 321 275 km způsobilé bez závad 7. 1. 2022
6. 1. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 235 466 km způsobilé 1 lehká 6. 1. 2021
3. 1. 2020 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 235 414 km způsobilé bez závad 3. 1. 2021
4. 2. 2019 Opakovaná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 136 471 km způsobilé 1 lehká 4. 1. 2020
4. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 3718) 129 208 km dočasně způsobilé 1 lehká, 3 vážné 4. 1. 2020
9. 1. 2018 Před registrací Skalice nad Svitavou (č. 3718) 3 563 km způsobilé 1 lehká 9. 1. 2018
9. 1. 2018 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 3 562 km – bez závad 9. 1. 2019
8. 1. 2018 Evidenční kontrola Skalice nad Svitavou (č. 3718) 3 518 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-01-0053
  3. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-01-0066
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník Zdeněk Pernica AUTOŠKOLA s.r.o. (IČO 29318793)
    Nový provozovatel AUTOŠKOLA Pernica s.r.o. (IČO 26950766)
    Vybavení zapsané v registru: HYDRAULICKÁ RUKA
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-01-0034
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-02-0010
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2021 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-01-0114
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2022 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-21-01-0300
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-01-0162
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-03-0273
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-23-08-0108
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-24-03-0142
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-25-03-0002
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2027 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-03-0287
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • Montáž TZ - změna údajů (hmotnosti, výměna štítku)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • HYDRAULICKÁ RUKA
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ FH 64 R
Typ kód
FH 64 R
VIN
YV2RT40D6HB838824
PČV
14976506
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP.
Datum 1. registrace
19. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2018
Druh (typ)
17 PŘEPRAVA DŘEVA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN
Typ motoru
D13K500EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014 C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10350/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4650+1370
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
14240
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
29000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8500/ 8500
10500/ 9500
10500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
41000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
70000/ 48000
Ložná délka
6400
Ložná šířka
2270
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 164K/ 22.5X11.75
315/80 R22.5 150K [2]/ 22.5X9.00
315/80 R22.5 150K [2]/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
LKW PAVIC, LEMGO, D
Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X ROCKINGER 50 G6
ABS
ano
ASR
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UH620983
Číslo ORV
UAX650670
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Na zádi vozdla je hydraulická ruka PALFINGER, typ. M12Z91.
V.9:595/2009.
O.1: 28 100/28 100 platí pro přívěs s nápravami uprostřed.
Vozidlo plní požadavky zák. 56/2001/Sb.

Další ověření (externí odkazy)