VOLVO FH

  • 2016
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40G4GA787371

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40G4GA787371

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
VTT3R
Datum 1. registrace
27. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2016
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
626 752 km
při prohlídce 3. 6. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 750–1 068 tis. km (medián 930 600 km, 514 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Raiffeisen - Leasing, s.r.o.
od 13. 9. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 4. 2016 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
27. 4. 2016 Nový provozovatel Služby ŠVARC s.r.o. (IČO 28577744) Registr silničních vozidel
12. 4. 2019 Nový vlastník Služby ŠVARC s.r.o. (IČO 28577744) Registr silničních vozidel
13. 9. 2023 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
13. 9. 2023 Nový provozovatel AGROSUMAK s.r.o. (IČO 47672404) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 20182020202220242026 21. 4. 2017: 86 713 km11. 4. 2018: 162 236 km11. 4. 2018: 162 237 km4. 4. 2019: 236 412 km6. 4. 2020: 313 158 km6. 4. 2020: 313 159 km16. 6. 2021: 402 836 km17. 6. 2021: 402 980 km17. 6. 2022: 485 392 km20. 6. 2023: 570 936 km10. 6. 2024: 596 804 km10. 6. 2024: 596 805 km10. 6. 2025: 613 986 km10. 6. 2025: 613 990 km3. 6. 2026: 626 752 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kopřivnice (č. 3816) 626 752 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 6. 2027
10. 6. 2025 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 613 990 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 6. 2026
10. 6. 2025 Měření emisí Opava (č. 580609) 613 986 km způsobilé bez závad 10. 6. 2026
10. 6. 2024 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 596 805 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 6. 2025
10. 6. 2024 Měření emisí Opava (č. 580601) 596 804 km způsobilé bez závad 10. 6. 2025
20. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 570 936 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 6. 2024
17. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 485 392 km způsobilé
8 lehkých
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
17. 6. 2023
17. 6. 2021 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 402 980 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 6. 2022
16. 6. 2021 Měření emisí Přerov (č. 580802) 402 836 km způsobilé bez závad 16. 6. 2022
9. 6. 2021 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) – způsobilé bez závad
6. 4. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 313 159 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
6. 4. 2021
6. 4. 2020 Měření emisí Přerov (č. 580802) 313 158 km způsobilé bez závad 6. 4. 2021
4. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 236 412 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
4. 4. 2020
11. 4. 2018 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 162 237 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
11. 4. 2019
11. 4. 2018 Měření emisí Přerov (č. 580802) 162 236 km – bez závad 11. 4. 2019
21. 4. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 86 713 km způsobilé bez závad 21. 4. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel Služby ŠVARC s.r.o. (IČO 28577744)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 27. 4. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-04-0417
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-04-0251
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-04-0091
  5. Nový vlastník Služby ŠVARC s.r.o. (IČO 28577744)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-04-0090
  7. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 779 00, Olomouc · protokol CZ-7714-21-06-0148
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-06-0289
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-06-0289
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-06-0317
  11. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel AGROSUMAK s.r.o. (IČO 47672404)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-06-0487
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2026 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-06-0692
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2027 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-26-06-0034
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FH13
  • Zprávu zapsal: Woitsch Milan,Typ vozu: VOLVO FH13

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
VTT3R
Varianta
U3FHA3
Verze
N5RR3N69033909h2gurb
Typ kód
VTT3R
VIN
YV2RT40G4GA787371
PČV
13993759
Druh vozidla
VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
27. 4. 2016
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ - 2 DRUHÁ A TŘETÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9555/ 2600/ 3500
Rozvor [mm]
3400; 1370; 1380
Provozní hmotnost
0
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
41000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
11500/ 9500
11500/ 9500
9000/ 7500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
21800/ 21800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5-160 K / 22.5X11.75
315/80R22.5-150 K [2] / 22.5X9.00
315/80R22.5-150 K [2] / 22.5X9.00
385/65R22.5-160 K / 22.5X11.75

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10177-101-00
ES/EU
e11*2007/46*3088*00
Číslo TP
UG560086
Číslo ORV
UBF401380
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*23; *24: dle provedení]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*3088*00
*36: 41 000/32 000
*37: 9 000/9 000; 11 500/9 500; 11 500/9 500; 9 000/7 500
*39: 21 800/21 800
*40: 750/750
*41: 60 000/48 000
*57: AUT
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: VTT3R; U3FHA3; N5RR3N69033909H2GURB
#V.9: 627/2014B; EURO 6 B
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)