VOLVO FH

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40G5JB862919

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 8:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40G5JB862919

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTT3R
Datum 1. registrace
13. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
13. 7. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
256 999 km
při prohlídce 3. 3. 2026
2
Vlastníků v registru
KERAX, s.r.o.
od 25. 7. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 7. 2018 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
13. 7. 2018 Nový provozovatel KERAX, s.r.o. (IČO 28788320) Registr silničních vozidel
25. 7. 2023 Nový vlastník KERAX, s.r.o. (IČO 28788320) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2020202120222023202420252026 11. 7. 2019: 59 155 km11. 7. 2019: 59 193 km9. 7. 2020: 78 323 km8. 7. 2021: 107 174 km9. 7. 2021: 107 429 km30. 6. 2022: 155 906 km30. 6. 2022: 155 943 km4. 7. 2023: 179 986 km7. 7. 2023: 180 079 km4. 7. 2024: 214 422 km4. 7. 2024: 214 453 km5. 3. 2025: 226 624 km5. 3. 2025: 226 667 km27. 2. 2026: 256 751 km3. 3. 2026: 256 999 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 3. 2026 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 256 999 km způsobilé 5 lehké 3. 3. 2027
27. 2. 2026 Měření emisí Chornice (č. 560904) 256 751 km způsobilé bez závad 27. 2. 2027
5. 3. 2025 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 226 667 km způsobilé 7 lehké 5. 3. 2026
5. 3. 2025 Měření emisí Chornice (č. 560904) 226 624 km způsobilé bez závad 5. 3. 2026
4. 7. 2024 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 214 453 km způsobilé 8 lehké 4. 7. 2025
4. 7. 2024 Měření emisí Chornice (č. 560904) 214 422 km způsobilé bez závad 4. 7. 2025
7. 7. 2023 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 180 079 km způsobilé 7 lehké 7. 7. 2024
4. 7. 2023 Měření emisí Chornice (č. 560904) 179 986 km způsobilé bez závad 4. 7. 2024
30. 6. 2022 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 155 943 km způsobilé 5 lehké 30. 6. 2023
30. 6. 2022 Měření emisí Chornice (č. 560904) 155 906 km způsobilé bez závad 30. 6. 2023
9. 7. 2021 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 107 429 km způsobilé 5 lehké 9. 7. 2022
8. 7. 2021 Měření emisí Chornice (č. 560904) 107 174 km způsobilé bez závad 8. 7. 2023
9. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 78 323 km způsobilé bez závad 9. 7. 2021
11. 7. 2019 Pravidelná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 59 193 km způsobilé bez závad 11. 7. 2020
11. 7. 2019 Měření emisí Chornice (č. 560904) 59 155 km způsobilé bez závad 11. 7. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel KERAX, s.r.o. (IČO 28788320)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2019
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-07-0077
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2021 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-20-07-0044
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2022 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-21-07-0046
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-06-0166
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-07-0017
  7. Nový vlastník KERAX, s.r.o. (IČO 28788320)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-07-0020
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-03-0025
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2027 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-26-03-0017
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTT3R
Varianta
U3FHA3
Verze
N5RR3N690
Typ kód
VTT3R
VIN
YV2RT40G5JB862919
PČV
15284364
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP. GOTEBORG, ŠVEDSKO
Datum 1. registrace
13. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
13. 7. 2018
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ - 2 DRUHÁ A TŘETÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9005/ 2550/ 3484
Rozvor [mm]
3400+1370+1380
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
14910
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
40000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
11500/ 9000
11500/ 9000
9000/ 8000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
36700/ 28000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
5700
Ložná šířka
2420
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22,5 -160 K/ 22,5 X 11,75
315/80 R22,5 - 150 K (2)/ 22,5 X 9,00
315/80 R22,5 - 150 K (2)/ 22,5 X 9,00
385/65 R22,5 - 160K/ 22,5 X 11,75

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER S.R.O. ŽEBRÁK, ČR
Výrobní číslo karoserie
413664
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10177-114-09
ES/EU
E11*2007/46*3088*09
Číslo TP
UI282764
Číslo ORV
UBE164551
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
LS UKONČENA.
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
D.2: VTT3R: N5RR3N69033909H2GUUC
V.9: 627/2014c: EURO 6C
O.1: 21800/21800 - platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001

Další ověření (externí odkazy)