VOLVO FM
- 2018
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2RT40GXJB876461
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40GXJB876461
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 2. 4. 2024. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM
- Typ
- / VTR3RDE
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 15. 11. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 4. 2024
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SŠ TRANSPORT s.r.o. (IČO 26866889) od 2. 4. 2024
- Provozovatel: SŠ TRANSPORT s.r.o. (IČO 26866889) od 2. 4. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 246–584 tis. km (medián 316 403 km, 101 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 11. 2018 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 4. 2024 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 2. 4. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | SŠ TRANSPORT s.r.o. (IČO 26866889) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 5. 2026 | Technická silniční kontrola | Ostrava (č. 7707) | 168 661 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 4. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 163 185 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 4. 2027 |
| 20. 4. 2026 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 163 170 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2027 |
| 11. 4. 2025 | Pravidelná STK | Valašské Meziříčí (č. 3817) | 132 921 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 4. 2026 |
| 8. 4. 2025 | Měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 481004) | 132 324 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2027 |
| 11. 3. 2024 | Před registrací | Ostrava (č. 3823) | 104 442 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2025 |
| 7. 3. 2024 | Měření emisí | Valašské Meziříčí (č. 481004) | 104 376 km | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-03-0207
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel SŠ TRANSPORT s.r.o. (IČO 26866889)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2026 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-25-04-0055
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-04-1063
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: 30. dubna 1682/24, 70200, Ostrava · protokol CZ-7707-26-05-0164
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (VOLVO FM 2018 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,6 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 35 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FM
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM
- Typ
- / VTR3RDE
- Varianta
- U3FHA1
- Verze
- G5VV3N61621xx9CxxUUU
- Typ kód
- VTR3RDE
- VIN
- YV2RT40GXJB876461
- PČV
- 18355919
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 15. 11. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 4. 2024
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500V EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9150/ 2550/ 3750
- Rozvor [mm]
- 1995+2605+1370
- Provozní hmotnost
- 14520
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 37000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40500/ 35500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5 156 K/ 22.5X11.75
385/65R22.5 156 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DAUTEL GMBH, LEINGARTEN, NĚMECKO
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e1*NKS*0051*09
- Číslo ORV
- UBI643630
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- REGISTRACE ZE SRN, 1. REGISTRACE 15.11.2018, DLE ORV SRN ZBI 222752816, RZ SRN NEW0412
ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *23,24: DLE PROVEDENÍ]
#N1,N2: 22.5X9.00; 315/80R22.5 150 K
22.5 X 11.75; 385/65 R22.5 158L
#R: BARVA VOZIDLA - MODRÁ SVĚTLÁ.
#V.9B:EMISNÍ LIMIT Č. (EU/EHK):627/2014C; EURO 6 C
VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT40GXJB876461
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.