VOLVO FH
- 2019
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 405 kW ≈ 551 k
VINYV2RT60A1KB902888
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT60A1KB902888
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- VTA3T
- Datum 1. registrace
- 1. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 2019
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 405 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Radek Škvára, s.r.o. (IČO 25095234) od 27. 4. 2022
- Provozovatel: Radek Škvára, s.r.o. (IČO 25095234) od 27. 4. 2022
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 4. 2019 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 1. 4. 2019 | Nový provozovatel | AUTODOPRAVA CHALUPECKÝ s.r.o. (IČO 27113752) | Registr silničních vozidel |
| 27. 4. 2022 | Nový vlastník | AUTODOPRAVA CHALUPECKÝ s.r.o. (IČO 27113752) | Registr silničních vozidel |
| 27. 4. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Radek Škvára, s.r.o. (IČO 25095234) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2026 | Opakovaná STK | Hořovice (č. 3217) | 744 059 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2027 |
| 27. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | 738 067 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 26. 8. 2026 |
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | 643 036 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2026 |
| 22. 5. 2025 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 620 747 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 8. 2024 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3217) | 548 170 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 8. 2025 |
| 1. 8. 2024 | Měření emisí | Hořovice (č. 520203) | 54 170 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2026 |
| 2. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | 442 328 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 8. 2024 |
| 8. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Hořovice (č. 3217) | 329 525 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 8. 2023 |
| 20. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Hořovice (č. 3217) | 299 194 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 8. 2021 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 249 357 km | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2022 |
| 11. 8. 2021 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 249 355 km | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2022 |
| 2. 4. 2020 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 114 604 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2021 |
| 2. 4. 2020 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | 116 604 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel AUTODOPRAVA CHALUPECKÝ s.r.o. (IČO 27113752)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 1. 4. 2020Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2021 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-20-04-0100
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2022 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-21-08-0974
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-22-04-0112
-
Nový vlastník AUTODOPRAVA CHALUPECKÝ s.r.o. (IČO 27113752)Nový vlastník a provozovatel Radek Škvára, s.r.o. (IČO 25095234)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2023 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-22-08-0076
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2024 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-23-08-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2025 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-24-08-0006
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-05-0281
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2026 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-25-07-0225
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2026 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-26-07-0191
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2027 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 268 01, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-26-08-0098
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- VTA3T
- Varianta
- C3FHA1
- Verze
- N5RR3P68013xx3H5TUUC
- Typ kód
- VTA3T
- VIN
- YV2RT60A1KB902888
- PČV
- 15678731
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 1. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K540 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 405 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014C
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2540/ 3965
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8149
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10174-554-12
- ES/EU
- e11*2007/46*3086*12
- Číslo TP
- UJ010506
- Číslo ORV
- UBB481453
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- GENERALI-9264430464, GENERALI-4487807749
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RT60A1KB902888
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.