VOLVO FH

  • 2015
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 405 kW ≈ 551 k

VINYV2RT60A5FB736803

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT60A5FB736803

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 5. 3. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ FH
Datum 1. registrace
30. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2019
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
405 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
964 141 km
při prohlídce 11. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 799–1 156 tis. km (medián 993 434 km, 368 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s.
od 9. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 6. 2015 První registrace Registr silničních vozidel
5. 3. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
5. 3. 2019 Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
5. 3. 2019 Nový provozovatel SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46356428) Registr silničních vozidel
9. 3. 2022 Nový vlastník SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46356428) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

400 000600 000800 0001 000 000 2020202120222023202420252026 4. 3. 2019: 475 962 km4. 3. 2019: 475 968 km4. 9. 2019: 512 246 km12. 5. 2020: 555 612 km10. 5. 2021: 628 457 km8. 3. 2022: 689 103 km10. 5. 2022: 702 127 km10. 5. 2023: 756 806 km9. 5. 2024: 831 428 km12. 5. 2025: 907 788 km24. 9. 2025: 932 064 km11. 5. 2026: 964 141 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 964 141 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
11. 5. 2027
24. 9. 2025 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 932 064 km způsobilé bez závad
12. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 907 788 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
12. 5. 2026
9. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 831 428 km způsobilé
3 lehké
  • 4.2.3.1.4 Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
9. 5. 2026
10. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 756 806 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.2.3.1.4 Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 5. 2025
10. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 702 127 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
10. 5. 2023
8. 3. 2022 Evidenční kontrola Lysá nad Labem (č. 3240) 689 103 km způsobilé bez závad
10. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 628 457 km způsobilé bez závad 10. 5. 2023
12. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 555 612 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 5. 2021
4. 9. 2019 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 512 246 km způsobilé bez závad
4. 3. 2019 Před registrací Turnov (č. 3617) 475 968 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
4. 3. 2019
4. 3. 2019 Měření emisí Pěnčín (č. 550501) 475 962 km způsobilé bez závad 4. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-03-0102
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Slovenská republika
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46356428)
  4. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-19-09-0025
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-05-0123
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-05-0223
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-03-0387
  8. Nový vlastník SD - Kovo Mladá Boleslav, a.s. (IČO 46356428)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-05-0554
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-05-0261
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2025 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-24-05-0279
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-05-0417
  13. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-09-0356
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-05-0387
  15. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Konec vyřazení z provozu MLADÁ BOLESLAV
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ FH
Varianta
24A3C/C3
Verze
A4F/N5RR3P67513
Typ kód
FH
VIN
YV2RT60A5FB736803
PČV
15632846
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO
Datum 1. registrace
30. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO
Typ motoru
D13K540EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
405 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014B; EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.25
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 4000
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8196
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
23500/ 23500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/ 9.00X22,5;315/70 R 22,5 156L/--
/ 9.00X22,5;315/70 R 22,5 150L [2]
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VOLVO
Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X JOST JSK 42K
ABS
ano
ASR
ne
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
E11*2007/46*0271*11
Číslo ORV
UBN495421
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ SLOVENSKO
Další záznamy
*20-21: 385/55 R22, 5-11.75 X 22.5 Index nosnosti pneumatik musí odpovídat dovolenému
zatížení připadající na nápravu.
Vozidlo je vybaveno systémem EBS, ESP, motorovou brzdou VEB+,66L., nádrží adBlue
a imobilizérem.
Dovoz vozidla: SLOVENSKÁ REPUBLIKA.

Další ověření (externí odkazy)