VOLVO FH

  • 2019
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 405 kW ≈ 551 k

VINYV2RT60A9KB893924

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT60A9KB893924

STK končí 2. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
VTA3T / VTA3T
Datum 1. registrace
14. 1. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 1. 2019
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
405 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 59 dnů
platnost do 2. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
803 033 km
při prohlídce 2. 1. 2026
2
Vlastníků v registru
Pavel Langmajer
od 29. 1. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 1. 2019 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
14. 1. 2019 Nový provozovatel Pavel Langmajer (IČO 62654641) Registr silničních vozidel
29. 1. 2024 Nový vlastník Pavel Langmajer (IČO 62654641) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 202120222023202420252026 13. 1. 2020: 116 923 km11. 1. 2021: 242 172 km11. 1. 2021: 240 172 km10. 1. 2022: 358 299 km5. 1. 2023: 469 611 km5. 1. 2024: 574 228 km3. 1. 2025: 689 959 km2. 1. 2026: 803 033 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 803 033 km způsobilé 3 lehké 2. 1. 2027
3. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 689 959 km způsobilé bez závad 3. 1. 2026
5. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 574 228 km způsobilé 1 lehká 5. 1. 2025
5. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 469 611 km způsobilé 1 lehká 5. 1. 2024
10. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 358 299 km způsobilé 1 lehká 10. 1. 2023
11. 1. 2021 Pravidelná STK Plzeň (č. 3413) 240 172 km způsobilé 1 lehká 11. 1. 2022
11. 1. 2021 Měření emisí Plzeň (č. 540514) 242 172 km způsobilé bez závad 11. 1. 2022
13. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 116 923 km způsobilé bez závad 13. 1. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Pavel Langmajer (IČO 62654641)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-01-1918
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-01-1447
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-01-1425
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-01-0753
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-01-0913
  7. Nový vlastník Pavel Langmajer (IČO 62654641)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-01-0270
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-01-0031
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
VTA3T / VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N6RR3P69013xx3HNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT60A9KB893924
PČV
15560371
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
14. 1. 2019
Datum 1. registrace v ČR
14. 1. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K540 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
405 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2540/ 3768
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8274
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5-160 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-551-12
ES/EU
e11*2007/46*3086*12
Číslo ORV
UBI393267
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE PROVEDENÍ]
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N6RR3P69013XX3HNYUUC
#V.9B: 627/2014C; EURO 6 C
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)