VOLVO FH

  • 2017
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 405 kW ≈ 551 k

VINYV2RT60C5HB822617

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT60C5HB822617

STK končí 12. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Polská republika), datum dovozu 13. 12. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (9. 9. 2021 až 10. 9. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTG3T
Datum 1. registrace
3. 7. 2017
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 2018
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
405 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 5 dnů
platnost do 12. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
797 630 km
při prohlídce 12. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 682–932 tis. km (medián 808 836 km, 720 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Oberbank Leasing spol. s r.o.
od 10. 9. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 7. 2017 První registrace Registr silničních vozidel
13. 12. 2018 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
13. 12. 2018 Nový vlastník NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241) Registr silničních vozidel
13. 12. 2018 Nový provozovatel PAVKAR s.r.o. (IČO 04143701) Registr silničních vozidel
9. 9. 2021 Nový vlastník a provozovatel TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251) Registr silničních vozidel
10. 9. 2021 Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) Registr silničních vozidel
10. 9. 2021 Nový provozovatel Ladislav Horák (IČO 15643387) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2019202020212022202320242025 5. 12. 2018: 154 894 km5. 12. 2018: 154 900 km30. 11. 2019: 276 908 km28. 11. 2020: 403 911 km6. 9. 2021: 460 786 km17. 9. 2021: 460 982 km7. 9. 2022: 539 248 km2. 10. 2023: 632 434 km23. 10. 2024: 713 646 km23. 10. 2024: 713 647 km12. 11. 2025: 797 630 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 797 630 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 11. 2027
23. 10. 2024 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 713 647 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
23. 10. 2025
23. 10. 2024 Měření emisí Spořice (č. 550309) 713 646 km způsobilé bez závad 23. 10. 2025
2. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Velim (č. 3238) 632 434 km způsobilé bez závad 2. 10. 2025
7. 9. 2022 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 539 248 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 9. 2023
17. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 460 982 km způsobilé bez závad 17. 9. 2022
6. 9. 2021 Evidenční kontrola Praha (č. 3100) 460 786 km způsobilé bez závad
28. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 403 911 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 11. 2021
30. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 276 908 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 11. 2020
5. 12. 2018 Před registrací České Budějovice (č. 3307) 154 900 km způsobilé bez závad
5. 12. 2018 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 154 894 km způsobilé bez závad 5. 12. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-12-0531
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Polská republika
    Nový vlastník NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241)
    Nový provozovatel PAVKAR s.r.o. (IČO 04143701)
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-11-0955
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2021 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-11-0924
  6. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-09-0238
  8. Nový vlastník a provozovatel TIR CENTRUM s.r.o. (IČO 25697251)
  9. Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)
    Nový provozovatel Ladislav Horák (IČO 15643387)
    Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-21-09-0238
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-09-0426
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-10-0015
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2025 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-10-0845
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-25-11-0604
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Souprava lze 60000/48000 kg.
  • Alt.pneu PN
  • Alt.pneu ZN1. ZN2

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTG3T
Varianta
C3FHA3
Verze
N5RR3P68019753H5TUKA
Typ kód
VTG3T
VIN
YV2RT60C5HB822617
PČV
15527439
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 7. 2017
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K540 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
405 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 TŘETÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C; EURO 6
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6511/ 2519/
Rozvor [mm]
2 780+1 320
Provozní hmotnost
8800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8 000/ 8 000
7 500/ 7 500
11 500/ 11 500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80R 22.5 156/150 L/ 22.5X9.00
315/80R 22.5 156/150 L/ 22.5X9.00
315/80R 22.5 156/150 L [2]/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e11*2007/46*3261*04
Číslo TP
UL432561
Číslo ORV
UBC363415
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
IDV POLSKO Dne 07.09.2022 zápis alternativních pneu.
Další záznamy
ZEMĚ PŮVODU: POLSKO, RZ: GDA02593, TP: DR/BAN2806219
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 07.09.2022 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH PNEUMATIK A RÁFKŮ NA PŘEDNÍ NÁPRAVU: 20 (N.1(1.)): 22.5 X 11.75; 385/65 R22.5 158-L.

Další ověření (externí odkazy)