VOLVO FH

  • 2020
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 405 kW ≈ 551 k

VINYV2RT60D8KB916605

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT60D8KB916605

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ FH 64 R
Datum 1. registrace
3. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
3. 2. 2020
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
405 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
387 770 km
při prohlídce 8. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 508–725 tis. km (medián 630 979 km, 393 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastníků v registru
Zdeněk Pernica AUTOŠKOLA s.r.o.
od 3. 2. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 2. 2020 První registrace Zdeněk Pernica AUTOŠKOLA s.r.o. (IČO 29318793) Registr silničních vozidel
3. 2. 2020 Nový provozovatel AUTOŠKOLA Pernica s.r.o. (IČO 26950766) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 202120222023202420252026 28. 1. 2020: 2 143 km29. 1. 2020: 2 200 km4. 8. 2020: 42 144 km1. 2. 2021: 81 149 km2. 2. 2021: 81 209 km2. 2. 2022: 146 174 km3. 2. 2022: 146 240 km9. 1. 2023: 198 565 km11. 1. 2023: 198 625 km9. 1. 2024: 248 198 km10. 1. 2024: 248 257 km8. 1. 2025: 322 254 km10. 1. 2025: 322 305 km7. 1. 2026: 387 719 km8. 1. 2026: 387 770 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 1. 2026 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 387 770 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 1. 2027
7. 1. 2026 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 387 719 km způsobilé bez závad 7. 1. 2027
10. 1. 2025 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 322 305 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
10. 1. 2026
8. 1. 2025 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 322 254 km způsobilé bez závad 8. 1. 2026
10. 1. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 248 257 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
10. 1. 2025
9. 1. 2024 Měření emisí Boskovice (č. 570102) 248 198 km způsobilé bez závad 9. 1. 2026
11. 1. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 198 625 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 1. 2024
9. 1. 2023 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 198 565 km způsobilé bez závad 9. 1. 2024
3. 2. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 146 240 km způsobilé bez závad 3. 2. 2023
2. 2. 2022 Měření emisí Boskovice (č. 570102) 146 174 km způsobilé bez závad 2. 2. 2024
2. 2. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 81 209 km způsobilé bez závad 2. 2. 2022
1. 2. 2021 Měření emisí Skalice nad Svitavou (č. 570103) 81 149 km způsobilé bez závad 1. 2. 2022
4. 8. 2020 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) 42 144 km způsobilé bez závad
29. 1. 2020 Před registrací Brno (č. 3757) 2 200 km způsobilé bez závad 29. 1. 2020
28. 1. 2020 Měření emisí Boskovice (č. 570102) 2 143 km způsobilé bez závad 28. 1. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Zdeněk Pernica AUTOŠKOLA s.r.o. (IČO 29318793)
    Nový provozovatel AUTOŠKOLA Pernica s.r.o. (IČO 26950766)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2021 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-01-1423
  2. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-20-08-0038
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2022 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-21-02-0089
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-02-0202
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-01-0577
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-24-01-0517
  7. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-25-01-0480
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2027 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-01-0391
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Po montáži TZ Rockinger C50-X změna parametrů v TP

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ FH 64 R
Typ kód
FH 64 R
VIN
YV2RT60D8KB916605
PČV
16162008
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
3. 2. 2020
Druh (typ)
PRO PŘEPRAVU DŘEVA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K540 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
405 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10500/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4600+1370
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
14400
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
29000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
58000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
70000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5 164 G/ 22.5X11.75
315/80R22.5 150 G [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 G [2]/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UK173520
Číslo ORV
UAY509846
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ..
NA VOZIDLE JE NAMONTOVÁN HYDRAULICKÝ NAKLÁDACÍ JEŘÁB. VÝROBCE PALFINGER,
TYP EPSILON M12Z105.
DOVEZENO Z NĚMECKA, RZ: LIP QK539.
*O.1: 28 100/25 100 PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED.

Další ověření (externí odkazy)