VOLVO FH
- 2019
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 315 kW ≈ 428 k
VINYV2RTW0A3KB898083
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTW0A3KB898083
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTA3R
- Datum 1. registrace
- 18. 3. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 3. 2019
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 315 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) od 18. 3. 2019
- Provozovatel: Richard Vágner (IČO 68009453) od 18. 3. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 3. 2019 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 18. 3. 2019 | Nový provozovatel | Richard Vágner (IČO 68009453) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 8. 2026 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 9933) | 908 842 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2026 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3729) | 851 309 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2027 |
| 9. 2. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 842 648 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 11. 3. 2026 |
| 9. 2. 2026 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 842 647 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2027 |
| 3. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 732 813 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2026 |
| 5. 3. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 607 660 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2025 |
| 5. 3. 2024 | Měření emisí | Brno (č. 570206) | 607 659 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2025 |
| 2. 6. 2023 | Technická silniční kontrola | Zlín (č. 7715) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 486 205 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2024 |
| 7. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 358 136 km | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2023 |
| 10. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 230 326 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2022 |
| 17. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 113 025 km | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2021 |
| 12. 3. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kroměříž (č. 3729) | 1 333 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-03-0120
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Richard Vágner (IČO 68009453)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-03-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-03-0111
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-03-0054
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-03-0037
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-23-06-0003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-24-03-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-03-0003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-02-0053
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-03-0011
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-26-08-0373
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Změna technické hmotností, výr. štítek
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTA3R
- Varianta
- U3FHA1
- Verze
- N5RR3L6751Bxx3CxxUUU
- Typ kód
- VTA3R
- VIN
- YV2RTW0A3KB898083
- PČV
- 15648609
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 18. 3. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 3. 2019
- Druh (typ)
- 06 SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K420 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 315 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11950/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 6700
- Provozní hmotnost
- 10200
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
12300/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 21500/ 21500
- Ložná délka
- 9400
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50R22.5-156 K/ 22.5X11.75
295/60R22.5-147 L [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MOVANA S.R.O., VIZOVICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 1240
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10179-137-12
- ES/EU
- e11*2007/46*3087*12
- Číslo ORV
- UBJ821771
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: VTA3R; U3FHA1; N5RR3L6751Bxx3C2xUUU
#V.9b: 627/2014C; EURO 6 C
Variabilní provedení vozidla:
#20: 22.5x11.75; 385/55 R22.5 158-L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
22.5X 9.00; 315/60 R22.5 154-L
Dne 14.03.2019 zápis dostavby vozidla.
DNE 4.11.2024 ZMĚNA ÚDAJŮ NA KARTĚ VOZIDLA DLE POTVRZENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RTW0A3KB898083
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.