VOLVO FH

  • 2017
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A0HB834779

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A0HB834779

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
1. 11. 2017
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2017
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
980 967 km
při prohlídce 2. 4. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 742–995 tis. km (medián 875 257 km, 536 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
MeDoZa, s.r.o.
od 22. 12. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 11. 2017 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
1. 11. 2017 Nový provozovatel MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655) Registr silničních vozidel
22. 12. 2021 Nový vlastník MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2019202120232025 15. 11. 2018: 123 069 km14. 11. 2019: 248 398 km15. 11. 2019: 248 997 km4. 11. 2020: 369 742 km18. 11. 2020: 374 660 km23. 11. 2021: 487 776 km21. 11. 2022: 611 611 km21. 11. 2022: 611 612 km27. 11. 2023: 743 852 km27. 11. 2023: 743 857 km20. 12. 2024: 825 592 km2. 1. 2025: 825 646 km2. 1. 2025: 825 653 km9. 1. 2026: 943 493 km9. 1. 2026: 943 506 km2. 4. 2026: 980 967 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 4. 2026 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 980 967 km způsobilé bez závad
9. 1. 2026 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 943 506 km způsobilé bez závad 9. 1. 2027
9. 1. 2026 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 943 493 km způsobilé bez závad 9. 1. 2027
2. 1. 2025 Opakovaná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 825 653 km způsobilé bez závad 20. 12. 2025
2. 1. 2025 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 825 646 km způsobilé bez závad 2. 1. 2026
20. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 825 592 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
19. 1. 2025
27. 11. 2023 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 743 857 km způsobilé bez závad 27. 11. 2024
27. 11. 2023 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 743 852 km způsobilé bez závad 27. 11. 2024
21. 11. 2022 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 611 612 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 11. 2023
21. 11. 2022 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 611 611 km způsobilé bez závad 21. 11. 2023
23. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 487 776 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
23. 11. 2022
18. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3516) 374 660 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
18. 11. 2021
4. 11. 2020 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 369 742 km způsobilé bez závad
15. 11. 2019 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 248 997 km způsobilé bez závad
14. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3516) 248 398 km způsobilé bez závad 14. 11. 2020
15. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3516) 123 069 km způsobilé bez závad 15. 11. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-11-1150
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-11-1228
  4. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-19-11-0170
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-11-0011
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-11-1603
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-11-2451
  8. Nový vlastník MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-11-2008
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2024 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-23-11-1359
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-12-0841
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-25-01-0038
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2027 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-26-01-0273
  14. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-26-04-0047
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3M67513xx3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A0HB834779
PČV
14873178
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 11. 2017
Datum 1. registrace v ČR
1. 11. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6211/ 2518/
Rozvor [mm]
3 800
Provozní hmotnost
8547
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 7 500
13 000/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R 22.5 - 158 L/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 - 150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-367-06
ES/EU
e11*2007/46*3086*06
Číslo ORV
UBI510655
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)