VOLVO FH

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A1KB911117

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A1KB911117

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 159 dnů (24. 5. 2019 až 30. 10. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
24. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
24. 5. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
649 226 km
při prohlídce 25. 8. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníků v registru
L + K, spol. s r.o.
od 31. 10. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 5. 2019 První registrace Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
30. 10. 2019 Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
30. 10. 2019 Nový provozovatel L + K, spol. s r.o. (IČO 64582175) Registr silničních vozidel
31. 10. 2024 Nový vlastník L + K, spol. s r.o. (IČO 64582175) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 2020202120222023202420252026 24. 10. 2019: 27 739 km26. 5. 2020: 84 452 km5. 1. 2021: 142 964 km24. 5. 2021: 193 861 km3. 6. 2022: 300 139 km6. 9. 2023: 392 083 km30. 8. 2024: 468 722 km29. 8. 2025: 543 714 km25. 8. 2026: 649 226 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3103) 649 226 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
25. 8. 2027
29. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 543 714 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
29. 8. 2026
30. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 468 722 km způsobilé bez závad 30. 8. 2025
6. 9. 2023 Pravidelná STK Praha (č. 3106) 392 083 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
6. 9. 2024
3. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 300 139 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 6. 2023
24. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 193 861 km způsobilé bez závad 24. 5. 2022
5. 1. 2021 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) 142 964 km způsobilé bez závad
26. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3106) 84 452 km způsobilé bez závad 26. 5. 2021
24. 10. 2019 Evidenční kontrola Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 27 739 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2023
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2019 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-19-10-1197
  3. Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel L + K, spol. s r.o. (IČO 64582175)
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-05-1798
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-21-01-0063
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2022 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-05-1492
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2023 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-22-06-0280
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2024 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-23-09-0294
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-08-2094
  10. Nový vlastník L + K, spol. s r.o. (IČO 64582175)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-08-1727
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2027 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-26-08-0188
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Změna výkonu motoru - viz příloha.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3B6751Dxx3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A1KB911117
PČV
15776723
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
24. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
24. 5. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/ 3932
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8112
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19200/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11700/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-160 K/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11603-155
ES/EU
e5*2007/46*1013*00
Číslo ORV
UBK323249
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dne 14.10.2019 zápis změny motoru.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *35: dle provedení]
 #D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3B6751Dxx3MNYUUC #V.9b: 2018/932D; EURO 6 D Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 3800

Další ověření (externí odkazy)