VOLVO FH

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A2HB835254

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 11:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A2HB835254

Semafor rizik: oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 71 dnů (9. 8. 2022 až 19. 10. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
30. 8. 2017
Datum 1. registrace v ČR
30. 8. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (VOLVO FH 2017 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %

Srovnáváme s 345 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel C.D.O. PRAGUE, s.r.o. v likvidaci (IČO 27062503)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-08-1041
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-08-0550
  4. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-19-11-0003
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2021 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-20-08-0506
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-08-0856
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-07-1739
  8. Nový vlastník C.D.O. PRAGUE, s.r.o. v likvidaci (IČO 27062503)
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-10-0887
  10. Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Nový vlastník AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252)
    Nový provozovatel HM - TRUCK CORP s.r.o. (IČO 28992831)
    Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-08-0267
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2025 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-04-0016
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2026 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-25-04-1523
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2027 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-26-09-0540
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Výbava zapsaná v registru

  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3M675*
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A2HB835254
PČV
14772081
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
30. 8. 2017
Datum 1. registrace v ČR
30. 8. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8112
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60R22.5-154 L/ 22.5X9.00
295/60R22.5-147 K [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-374-06
ES/EU
e11*2007/46*3086*06
Číslo ORV
UBO278779
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DEPOZIT 1307/2022 DNE 09.09.2026 TP PONECHÁN VLASTNÍKOVI.
Další záznamy
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3M67511xx3MNYUUA
#V.9b: 627/2014C; EURO 6 C
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22.5 X 11.75; 355/50 R22.5 154K A 385/55 R22.5 158L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.