VOLVO FH
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2RTY0A3FB707098
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A3FB707098
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 10. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – TAHAČ NÁVĚSŮ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NADOKO s.r.o. (IČO 47454369) od 1. 10. 2014
- Provozovatel: NADOKO s.r.o. (IČO 47454369) od 1. 10. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 10. 2014 | První registrace | NADOKO s.r.o. (IČO 47454369) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 7. 2026 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 137 609 km | způsobilé | 2 lehké | 28. 7. 2027 |
| 28. 7. 2026 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 137 604 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2028 |
| 1. 8. 2025 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 094 209 km | způsobilé | 3 lehké | 1. 8. 2026 |
| 29. 7. 2025 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 094 196 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2027 |
| 30. 7. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 063 425 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2025 |
| 30. 7. 2024 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 063 414 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2026 |
| 31. 7. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 025 800 km | způsobilé | 2 lehké | 31. 7. 2024 |
| 31. 7. 2023 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 025 794 km | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2025 |
| 1. 9. 2022 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | 985 205 km | způsobilé | 3 lehké | 9. 8. 2023 |
| 9. 8. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 981 853 km | způsobilé | 3 lehké | 9. 8. 2023 |
| 9. 8. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 981 853 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 8. 9. 2022 |
| 9. 8. 2022 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 981 836 km | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2024 |
| 16. 8. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 891 558 km | způsobilé | 1 lehká | 16. 8. 2022 |
| 16. 8. 2021 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 891 552 km | způsobilé | 1 lehká | 16. 8. 2022 |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 765 529 km | způsobilé | 1 lehká | 24. 8. 2021 |
| 24. 8. 2020 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 765 524 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2021 |
| 23. 8. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 637 862 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2020 |
| 23. 8. 2019 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 637 856 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2020 |
| 29. 8. 2018 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 516 321 km | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2019 |
| 29. 8. 2018 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 516 315 km | – | bez závad | 29. 8. 2019 |
| 6. 9. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 397 301 km | způsobilé | 1 lehká | 6. 9. 2018 |
| 12. 9. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 268 356 km | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2017 |
| 23. 9. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 131 318 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel NADOKO s.r.o. (IČO 47454369)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2016 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-17-09-0275
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-08-1535
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-08-1276
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-08-1082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-08-0885
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-08-0638Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-08-0655
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-09-0084
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-07-1781
-
Vyřazení z provozu TURNOV
-
Konec vyřazení z provozu TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-07-1954
-
Vyřazení z provozu TURNOV
-
Konec vyřazení z provozu TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-08-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-07-1755
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Varianta
- C3XA4F
- Verze
- N5RR3M675*
- Typ kód
- 24A3C
- VIN
- YV2RTY0A3FB707098
- PČV
- 13224958
- Druh vozidla
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 10. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5900/ 2518/
- Rozvor [mm]
- 3800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8177
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 156 L (2)/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8699-300-08
- ES/EU
- E11*2007/46*0271*08
- Číslo ORV
- UBI219286
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- D.2: 24A3C; C3XA4F; N5RR3M67511XXA4KUUA
#V.9: 64/2012B; EURO 6
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RTY0A3FB707098
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.