VOLVO FH

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A3FB722491

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 3:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A3FB722491

STK končí 5. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
24A3C
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
24. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
24. 2. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 58 dnů
platnost do 5. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 249 498 km
při prohlídce 23. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2026: 799–1 156 tis. km (medián 993 434 km, 368 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
Deshko Logistics s.r.o.
od 11. 3. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 2. 2015 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
24. 2. 2015 Nový provozovatel MOSS logistics s.r.o. (IČO 63481359) Registr silničních vozidel
24. 9. 2019 Nový vlastník MOSS logistics s.r.o. (IČO 63481359) Registr silničních vozidel
1. 2. 2023 Nový vlastník a provozovatel NEW TIR, s.r.o. (IČO 02509245) Registr silničních vozidel
28. 8. 2023 Nový vlastník a provozovatel VALSA PRAHA s.r.o. (IČO 25755528) Registr silničních vozidel
11. 3. 2025 Nový vlastník a provozovatel Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20172019202120232025 25. 1. 2016: 106 432 km25. 1. 2017: 230 266 km31. 1. 2018: 344 760 km31. 1. 2018: 344 761 km21. 1. 2019: 442 096 km23. 9. 2019: 541 405 km20. 1. 2020: 585 849 km18. 1. 2021: 724 546 km18. 1. 2021: 724 581 km16. 2. 2021: 734 088 km13. 1. 2022: 865 349 km7. 2. 2022: 873 872 km9. 1. 2023: 1 003 472 km9. 1. 2023: 1 003 473 km19. 1. 2024: 1 034 956 km13. 1. 2025: 1 125 047 km13. 1. 2025: 1 125 048 km5. 1. 2026: 1 228 589 km23. 2. 2026: 1 249 498 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 2. 2026 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 1 249 498 km způsobilé bez závad
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 1 228 589 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
5. 1. 2027
13. 1. 2025 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 1 125 048 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
13. 1. 2026
13. 1. 2025 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 1 125 047 km způsobilé bez závad 13. 1. 2026
19. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 1 034 956 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
19. 1. 2025
9. 1. 2023 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 1 003 473 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
9. 1. 2024
9. 1. 2023 Měření emisí Hustopeče (č. 570402) 1 003 472 km způsobilé bez závad 9. 1. 2025
7. 2. 2022 Opakovaná STK Trutnov (č. 3601) 873 872 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 1. 2023
13. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Trutnov (č. 3601) 865 349 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 3 vážné
  • 1.1.9.1.3 Slyšitelný únik vzduchu ze vzduchojemu nebo spojů. vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
12. 2. 2022
16. 2. 2021 Opakovaná STK Trutnov (č. 3601) 734 088 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
18. 1. 2022
18. 1. 2021 Pravidelná STK Trutnov (č. 3601) 724 581 km dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 5.3.5.3 Ze systému pneumatického / hydropneumatického odpružení uniká médium (vzduch / olej). vážná
17. 2. 2021
18. 1. 2021 Měření emisí Zábrodí (č. 560501) 724 546 km způsobilé bez závad 18. 1. 2022
20. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Trutnov (č. 3601) 585 849 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
20. 1. 2021
23. 9. 2019 Evidenční kontrola Trutnov (č. 3601) 541 405 km způsobilé bez závad
21. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Trutnov (č. 3601) 442 096 km způsobilé bez závad 21. 1. 2020
31. 1. 2018 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3626) 344 761 km způsobilé bez závad 31. 1. 2019
31. 1. 2018 Měření emisí Havlíčkův Brod (č. 460114) 344 760 km – bez závad 31. 1. 2019
25. 1. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3626) 230 266 km způsobilé bez závad 25. 1. 2018
25. 1. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 106 432 km způsobilé bez závad 25. 1. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel MOSS logistics s.r.o. (IČO 63481359)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-16-01-0919
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2018 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 580 01, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-17-01-0464
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2019 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 580 01, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-18-01-0685
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2020 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-19-01-0434
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-19-09-0622
  7. Nový vlastník MOSS logistics s.r.o. (IČO 63481359)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2021 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-20-01-0402
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2021 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-21-01-0351
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2022 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-21-02-0330
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2022 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-22-01-0300
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2023 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 541 02, TRUTNOV · protokol CZ-3601-22-02-0091
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2024 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-23-01-0397
  14. Nový vlastník a provozovatel NEW TIR, s.r.o. (IČO 02509245)
  15. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Nový vlastník a provozovatel VALSA PRAHA s.r.o. (IČO 25755528)
    Konec vyřazení z provozu BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2025 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-24-01-0994
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-01-0417
  19. Nový vlastník a provozovatel Deshko Logistics s.r.o. (IČO 22221344)
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 289 22, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-01-0054
  21. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-02-0574
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (VOLVO FH 2015 v ČR v průměru 3,6, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 251 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
24A3C
Varianta
C3XA4F
Verze
N5RR3M675
Typ kód
24A3C
VIN
YV2RTY0A3FB722491
PČV
13384634
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
24. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
24. 2. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518
Rozvor [mm]
3 800
Provozní hmotnost
8098
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 7 500
11 500/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60R22.5 154 L / 22.5X9.00
295/60R22.5 147 K [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8699-311-09
ES/EU
e11*2007/46*0271*
Číslo ORV
UBL430434
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE PROVEDENÍ]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2007/46*0271*09
*23: 2
*36: 19 000/18 000
*37: 7 500/7 500; 11 500/11 500
*41: 44 000/44 000
*57: AUT
#D.2: 24A3C; C3XA4F; N5RR3M67511XX3M4KUUA
#V.9: 136/2014B; EURO 6
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)