VOLVO FH

  • 2022
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A3NB372049

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A3NB372049

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
1. 2. 2022
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2022
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: GOIS s.r.o. (IČO 27937429) od 1. 2. 2022
  • Provozovatel: GOIS s.r.o. (IČO 27937429) od 1. 2. 2022
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 14. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
466 811 km
při prohlídce 14. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 353–495 tis. km (medián 432 705 km, 865 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
GOIS s.r.o.
od 1. 2. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 2. 2022 První registrace GOIS s.r.o. (IČO 27937429) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202420252026 30. 1. 2023: 102 111 km29. 1. 2024: 198 861 km28. 1. 2025: 302 921 km8. 9. 2025: 368 189 km14. 9. 2026: 466 811 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) 466 811 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
14. 9. 2027
8. 9. 2025 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 368 189 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
8. 9. 2026
28. 1. 2025 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 302 921 km způsobilé bez závad 28. 1. 2026
29. 1. 2024 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 198 861 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
29. 1. 2025
30. 1. 2023 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 102 111 km způsobilé bez závad 30. 1. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel GOIS s.r.o. (IČO 27937429)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2023
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-01-1834
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-01-1756
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2026 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-01-1600
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2026 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-09-0379
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2027 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-26-09-0088
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3R67511xx3HNYUUA
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A3NB372049
PČV
17217760
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 2. 2022
Datum 1. registrace v ČR
1. 2. 2022
Druh (typ)
NÁKLADNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI T2600
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2536/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8207
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
355/50R22.5-156 K/ 22.5X11.75
295/60R22.5-147 K [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11603-559-10
ES/EU
e5*2007/46*1013*10
Číslo TP
UM302770
Číslo ORV
UBC610042
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
NOVÉ KOUPENO V ČR
Další záznamy
DNE 01.02.2022 BYL ZAPSÁN MAJÁK ORANŽOVÉ BARVY S HOMOLOGACÍ.

Další ověření (externí odkazy)