VOLVO FH

  • 2021
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A4MB345814

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A4MB345814

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
4. 5. 2021
Datum 1. registrace v ČR
4. 5. 2021
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
639 583 km
při prohlídce 23. 2. 2026
2
Vlastníků v registru
KAFKA TRANSPORT a.s.
od 11. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 5. 2021 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
4. 5. 2021 Nový provozovatel KAFKA TRANSPORT a.s. (IČO 25150812) Registr silničních vozidel
11. 6. 2026 Nový vlastník KAFKA TRANSPORT a.s. (IČO 25150812) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 2023202420252026 19. 4. 2022: 125 895 km21. 3. 2023: 253 023 km21. 3. 2023: 253 067 km21. 3. 2023: 253 068 km18. 3. 2024: 386 052 km18. 3. 2024: 386 053 km27. 2. 2025: 520 772 km3. 3. 2025: 520 803 km18. 2. 2026: 639 554 km23. 2. 2026: 639 583 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 2. 2026 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 639 583 km způsobilé bez závad 23. 2. 2027
18. 2. 2026 Měření emisí Opařany (č. 130802) 639 554 km způsobilé bez závad 18. 2. 2027
3. 3. 2025 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 520 803 km způsobilé bez závad 3. 3. 2026
27. 2. 2025 Měření emisí Opařany (č. 130802) 520 772 km způsobilé bez závad 27. 2. 2026
18. 3. 2024 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 386 053 km způsobilé bez závad 18. 3. 2025
18. 3. 2024 Měření emisí Sezimovo Ústí (č. 430826) 386 052 km způsobilé bez závad 18. 3. 2025
21. 3. 2023 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 253 068 km způsobilé bez závad 21. 3. 2024
21. 3. 2023 Měření emisí Písek (č. 430519) 253 067 km způsobilé bez závad 21. 3. 2024
21. 3. 2023 Měření emisí Písek (č. 430519) 253 023 km nezpůsobilé 1 vážná
19. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 125 895 km způsobilé bez závad 19. 4. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel KAFKA TRANSPORT a.s. (IČO 25150812)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-04-0124
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-03-0187
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-03-0652
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-03-0037
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-02-0686
  7. Nový vlastník KAFKA TRANSPORT a.s. (IČO 25150812)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Hromadná přestavba HP-0425

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (VOLVO FH 2021 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,3 %

Srovnáváme s 377 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3R67511xx3MNYUUA
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A4MB345814
PČV
16788746
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
4. 5. 2021
Datum 1. registrace v ČR
4. 5. 2021
Druh (typ)
99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI T2600
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2540/
Rozvor [mm]
3800
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8092
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-158 L/ 22.5X11.75
295/60R22.5-147 K [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DUCOM, SPOL. S R.O., STRACHOTÍN, ČR
Výrobní číslo karoserie
P347/2025
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11603-447-07
ES/EU
e5*2007/46*1013*07
Číslo ORV
UBO540531
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Dne 28.07.2025 Hromadná přestavba dle HP-0425.-DUCOM spol. s r.o.-. VOZIDLO UZPŮSOBENO K PŘEPRAVĚ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB SCHVÁLENÉHO TYPU I K TAŽENÍ NÁVĚSŮ. VOZIDLO PLNÍ UST. ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další záznamy
#D.2; #3; #4: VTA3T; C3FHA1; N5RR3R67511XX3MNYUUA
#V.9: 2018/932D; EURO 6 D
VARIABILNÍ RPOVEDENÍ VOZIDLA: #N.1/(1.): 22,5 X 11,75; 355/50 R22,5-154K N. 22,5 X 9,00; 31560 R22,5-154L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Dne 28.07.2025 Hromadná přestavba dle HP-0425.-DUCOM spol. s r.o.-. VOZIDLO UZPŮSOBENO K PŘEPRAVĚ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB SCHVÁLENÉHO TYPU I K TAŽENÍ NÁVĚSŮ. VOZIDLO PLNÍ UST. ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)