VOLVO FH
- 2022
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2RTY0A4NB400795
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A4NB400795
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 9. 2022
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) od 27. 9. 2022
- Provozovatel: Autodoprava PRORET s.r.o. (IČO 26798433) od 27. 9. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 353–495 tis. km (medián 432 705 km, 865 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 9. 2022 | První registrace | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 27. 9. 2022 | Nový provozovatel | Autodoprava PRORET s.r.o. (IČO 26798433) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 8. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 508 443 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 8. 2027 |
| 25. 8. 2026 | Měření emisí | Olomouc (č. 180502) | 508 440 km | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2027 |
| 29. 8. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 409 599 km | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2026 |
| 28. 8. 2025 | Měření emisí | Olomouc (č. 180502) | 409 589 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2026 |
| 30. 8. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 284 095 km | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2025 |
| 29. 8. 2024 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 284 086 km | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2025 |
| 31. 8. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 143 533 km | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2024 |
| 31. 8. 2023 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 143 524 km | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2024 |
| 1. 5. 2023 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 87 742 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Autodoprava PRORET s.r.o. (IČO 26798433)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2023
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-05-0010
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-08-0799
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-08-0794
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-08-0719
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-08-0563
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Varianta
- C3FHA1
- Verze
- N5RR3B67513xx3MNYUUC
- Typ kód
- VTA3T
- VIN
- YV2RTY0A4NB400795
- PČV
- 17574900
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 9. 2022
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460L EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1700
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 1275
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2518/
- Rozvor [mm]
- 3800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8064
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R22.5-156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11603-681-12
- ES/EU
- e5*2007/46*1013*12
- Číslo TP
- UM303672
- Číslo ORV
- UBD671631
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RTY0A4NB400795
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.