VOLVO FH
- 2014
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2RTY0A5EB703455
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A5EB703455
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 20. 8. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Datum 1. registrace
- 5. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2014
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NIKO servis s.r.o. (IČO 01639030) od 3. 12. 2021
- Provozovatel: NIKO servis s.r.o. (IČO 01639030) od 3. 12. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 8. 2014 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 8. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 20. 8. 2014 | Nový vlastník | QUEHENBERGER FREIGHT GmbH | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2014 | Nový provozovatel | Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o. (IČO 60746891) | Registr silničních vozidel |
| 31. 8. 2017 | Nový provozovatel | QUEHENBERGER FREIGHT GmbH | Registr silničních vozidel |
| 27. 12. 2017 | Nový vlastník | WALTER LEASING GmbH | Registr silničních vozidel |
| 27. 12. 2017 | Nový provozovatel | Monika Trans s.r.o. (IČO 03120791) | Registr silničních vozidel |
| 19. 2. 2021 | Nový provozovatel | PODETRANS s.r.o. v likvidaci (IČO 28127447) | Registr silničních vozidel |
| 3. 12. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | NIKO servis s.r.o. (IČO 01639030) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 1. 2026 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | 1 336 670 km | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2027 |
| 24. 1. 2025 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | 1 224 927 km | způsobilé | 1 lehká | 24. 1. 2026 |
| 26. 1. 2024 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | 1 092 154 km | způsobilé | 1 lehká | 26. 1. 2025 |
| 26. 1. 2024 | Měření emisí | Mladá Boleslav (č. 520701) | 1 092 150 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2026 |
| 27. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 959 142 km | způsobilé | 2 lehké | 27. 1. 2025 |
| 31. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kosmonosy (č. 3218) | 819 439 km | způsobilé | 2 lehké | 31. 1. 2024 |
| 2. 12. 2021 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 803 944 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 736 812 km | způsobilé | 2 lehké | 29. 1. 2022 |
| 6. 9. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 626 314 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2020 |
| 6. 9. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530120) | 626 312 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2020 |
| 20. 8. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 495 824 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2019 |
| 16. 8. 2018 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 495 527 km | – | bez závad | 16. 8. 2019 |
| 20. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | 488 650 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3219) | 417 705 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 400 733 km | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2018 |
| 26. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 273 874 km | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2017 |
| 9. 7. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 123 728 km | způsobilé | 1 lehká | 9. 7. 2016 |
| 12. 8. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3219) | 471 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2014 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESYProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2014 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-14-08-0403
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Rakouská republikaNový vlastník QUEHENBERGER FREIGHT GmbHNový provozovatel Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o. (IČO 60746891)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-07-0892Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-16-07-1050
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2018 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-07-0070
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-08-1083
-
Nový provozovatel QUEHENBERGER FREIGHT GmbH
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2017 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-12-2874
-
Nový vlastník WALTER LEASING GmbHNový provozovatel Monika Trans s.r.o. (IČO 03120791)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-08-2845
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-09-1087
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-01-3729
-
Nový provozovatel PODETRANS s.r.o. v likvidaci (IČO 28127447)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-12-0353
-
Nový vlastník a provozovatel NIKO servis s.r.o. (IČO 01639030)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-22-01-0905
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-01-0829
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2025 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-24-01-0977
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2026 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-25-01-0428
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2027 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-26-01-0470
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / 24A3C
- Varianta
- C3XA4F
- Verze
- N5RR3M67511XX3M4KUUA
- Typ kód
- 24A3C
- VIN
- YV2RTY0A5EB703455
- PČV
- 13177021
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 5. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN
- Typ motoru
- D13K460 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012B
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2518/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3 800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8286
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50R22.5 154 K/ 22.5X11.75
295/60R22.5 147 K [2] / 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e11*2007/46*0271*07
- Číslo TP
- UL818771
- Číslo ORV
- UBB457848
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV A 16.5.2018-PROTOKOL O SOUPISU MOTOROVÝCH VOZIDEL-117 EX 112/18-12 PÍSEK,JDR.S.PAZDERKA 03.12.2021 ukončena LS, vlastník shodný s provozovatelem, převod na nového vlastníka.
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RTY0A5EB703455
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.