VOLVO FH

  • 2015
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A5FB741589

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A5FB741589

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ 24A3C
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
2. 9. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2015
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 156 586 km
při prohlídce 24. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 799–1 156 tis. km (medián 993 434 km, 368 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
LKW TRADE s.r.o.
od 14. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 9. 2015 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
2. 9. 2015 Nový provozovatel MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655) Registr silničních vozidel
4. 11. 2019 Nový vlastník MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655) Registr silničních vozidel
14. 9. 2026 Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20172019202120232025 8. 9. 2016: 132 383 km6. 9. 2017: 262 462 km2. 10. 2018: 391 700 km2. 10. 2018: 391 701 km18. 10. 2019: 525 942 km30. 10. 2020: 657 833 km31. 10. 2020: 657 833 km29. 10. 2021: 758 922 km29. 10. 2021: 758 922 km29. 10. 2021: 758 923 km3. 11. 2021: 758 977 km7. 11. 2022: 857 382 km7. 11. 2022: 857 387 km22. 11. 2023: 959 872 km22. 11. 2023: 959 873 km20. 11. 2024: 1 048 192 km20. 11. 2024: 1 048 200 km2. 12. 2025: 1 147 087 km10. 3. 2026: 1 150 644 km10. 3. 2026: 1 150 650 km24. 3. 2026: 1 156 586 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 3. 2026 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 1 156 586 km způsobilé bez závad
10. 3. 2026 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 1 150 650 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 3. 2027
10. 3. 2026 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 1 150 644 km způsobilé bez závad 10. 3. 2027
2. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 1 147 087 km nezpůsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
  • 8.2.2.2.1.4 Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. vážná
1. 1. 2026
20. 11. 2024 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 1 048 200 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 11. 2025
20. 11. 2024 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 1 048 192 km způsobilé bez závad 20. 11. 2025
22. 11. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 959 873 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 11. 2024
22. 11. 2023 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 959 872 km způsobilé bez závad 22. 11. 2024
7. 11. 2022 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 857 387 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 11. 2023
7. 11. 2022 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551001) 857 382 km způsobilé bez závad 7. 11. 2023
3. 11. 2021 Opakovaná STK Chlumec (č. 3516) 758 977 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 10. 2022
29. 10. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 758 923 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
28. 11. 2021
29. 10. 2021 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 758 922 km způsobilé bez závad 29. 10. 2022
29. 10. 2021 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 758 922 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
28. 11. 2021
31. 10. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 657 833 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 10. 2021
30. 10. 2020 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451034) 657 833 km způsobilé bez závad 30. 10. 2021
18. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3516) 525 942 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 10. 2020
2. 10. 2018 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 391 701 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
2. 10. 2019
2. 10. 2018 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451034) 391 700 km způsobilé bez závad 2. 10. 2019
6. 9. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 262 462 km způsobilé bez závad 6. 9. 2018
8. 9. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 132 383 km způsobilé bez závad 8. 9. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2016
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-16-09-0438
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2018 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-09-0362
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-10-0104
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-10-1861
  6. Nový vlastník MeDoZa, s.r.o. (IČO 28745655)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-10-3017
  8. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  9. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-10-3178
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-11-0320
  12. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  13. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-11-0663
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-11-2007
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-11-0936
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 1. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-25-12-0103
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2027 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-26-03-0441
  19. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-03-0539
  20. Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (VOLVO FH 2015 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 251 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ 24A3C
Varianta
C3XA4F
Verze
N5RR3M675
Typ kód
24A3C
VIN
YV2RTY0A5FB741589
PČV
13657539
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., AB, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
2. 9. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION, AB, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13K460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO V
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6211/ 2540/
Rozvor [mm]
3 800
Provozní hmotnost
8655
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 7 500
13 000/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R 22.5 160 J/ 22.5 x 11.75
315/70 R 22.5 150 L [2]/ 22.5 x 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
8699-426-11
ES/EU
e11*2007/46*0271
Číslo ORV
UBO257084
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Vyř.MDC/OSC-RV/2-316/2021, 2xRZ+ORV/29.7.2021. Ukonč.vyř.1.9.2021. Vyř.MDC/OSC-RV/2-215/2022, 2xRZ+ORV/30.3.2022. 14.09.2026 VYŘAZENÍ: MHMP-DV/36454/VYS.
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ: 22.5 X 11.75 ; 385/65 R22.5 158L
2,5 X 9,00 ; 315/70 R22.5 154/150L

Další ověření (externí odkazy)