VOLVO FH
- 2017
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2RTY0A5HB830940
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A5HB830940
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 3. 7. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 7. 2017
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Ing. Radim Mikulík (IČO 60290897) od 3. 7. 2017
- Vlastník: Ing. Radim Mikulík (IČO 60290897) od 15. 7. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 7. 2017 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 3. 7. 2017 | Nový provozovatel | Ing. Radim Mikulík (IČO 60290897) | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2022 | Nový vlastník | Ing. Radim Mikulík (IČO 60290897) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 1 098 646 km | způsobilé | 2 lehké | 13. 4. 2027 |
| 13. 4. 2026 | Měření emisí | Ostrava (č. 180702) | 1 098 638 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2027 |
| 9. 4. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 1 019 272 km | způsobilé | 2 lehké | 9. 4. 2026 |
| 9. 4. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 180702) | 1 019 264 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2026 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 907 554 km | způsobilé | 1 lehká | 15. 4. 2025 |
| 15. 4. 2024 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 907 547 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2025 |
| 18. 4. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 835 277 km | způsobilé | 4 lehké | 18. 4. 2024 |
| 18. 4. 2023 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 835 269 km | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2024 |
| 14. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3823) | 739 062 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 4. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 720 563 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2023 |
| 20. 4. 2022 | Měření emisí | Ostrava (č. 580724) | 720 562 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2024 |
| 30. 4. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 595 758 km | způsobilé | 2 lehké | 30. 4. 2022 |
| 30. 4. 2021 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 595 745 km | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2022 |
| 15. 10. 2020 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 512 651 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 457 791 km | způsobilé | 1 lehká | 12. 6. 2021 |
| 12. 6. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 7 777 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2021 |
| 20. 6. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 310 448 km | způsobilé | 1 lehká | 20. 6. 2020 |
| 7. 6. 2019 | Měření emisí | Havířov (č. 480347) | 307 877 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2020 |
| 25. 6. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 149 707 km | způsobilé | 1 lehká | 25. 6. 2019 |
| 25. 6. 2018 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 149 699 km | – | bez závad | 25. 6. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Ing. Radim Mikulík (IČO 60290897)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-06-0415
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-06-0380
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-06-0273
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-10-0162
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-04-0482
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-04-0314
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-07-0165
-
Nový vlastník Ing. Radim Mikulík (IČO 60290897)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-04-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-04-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-04-0169
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-04-0189
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (VOLVO FH 2017 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %
Srovnáváme s 345 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTA3T
- Varianta
- C3FHA1
- Verze
- N5RR3M675*
- Typ kód
- VTA3T
- VIN
- YV2RTY0A5HB830940
- PČV
- 14683059
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 3. 7. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 7. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5990/ 2518/
- Rozvor [mm]
- 3800
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8243
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- G50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e11*2007/46*3086*06
- Číslo TP
- UH734634
- Číslo ORV
- UBD694599
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #V.9: 627/2014B; EURO 6 B
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Variabilní provedení vozidla:
22,5 x 11.75, 385/65 R22.5 158 L
22,5 X 9.00, 315/70 R22.5 154 L
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RTY0A5HB830940
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.