VOLVO FH

  • 2018
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A5JB872207

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A5JB872207

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 37 dnů (28. 6. 2021 až 4. 8. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
10. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
10. 7. 2018
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 31. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
781 926 km
při prohlídce 31. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 611–928 tis. km (medián 794 367 km, 457 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Martin Čadek
od 1. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 7. 2018 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
10. 7. 2018 Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450) Registr silničních vozidel
28. 6. 2021 Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
4. 8. 2021 Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
4. 8. 2021 Nový provozovatel Martin Čadek (IČO 71922539) Registr silničních vozidel
1. 8. 2025 Nový vlastník Martin Čadek (IČO 71922539) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2020202120222023202420252026 27. 6. 2019: 112 347 km27. 6. 2019: 112 347 km27. 6. 2019: 112 348 km19. 6. 2020: 227 861 km19. 6. 2020: 227 866 km18. 6. 2021: 338 518 km18. 6. 2021: 338 519 km2. 8. 2021: 339 013 km20. 6. 2022: 437 658 km3. 7. 2023: 531 775 km4. 7. 2023: 531 800 km2. 7. 2024: 622 560 km2. 7. 2024: 622 583 km11. 7. 2025: 691 711 km18. 7. 2025: 692 744 km4. 8. 2025: 694 947 km4. 8. 2025: 694 972 km31. 7. 2026: 781 907 km31. 7. 2026: 781 926 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
31. 7. 2026 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 781 926 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
31. 7. 2027
31. 7. 2026 Měření emisí Rovná (č. 430718) 781 907 km způsobilé bez závad 31. 7. 2028
4. 8. 2025 Opakovaná STK Písek (č. 3318) 694 972 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
11. 7. 2026
4. 8. 2025 Měření emisí Rovná (č. 430718) 694 947 km způsobilé bez závad 4. 8. 2027
18. 7. 2025 Měření emisí Rovná (č. 430718) 692 744 km nezpůsobilé
1 vážná
  • 8.2.2.2.1.3 U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. vážná
11. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 691 711 km nezpůsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
10. 8. 2025
25. 11. 2024 Technická silniční kontrola České Budějovice (č. 7702) – dočasně způsobilé
1 vážná
  • 3.2.1.3 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které… vážná
2. 7. 2024 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 622 583 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 7. 2025
2. 7. 2024 Měření emisí Rovná (č. 430718) 622 560 km způsobilé bez závad 2. 7. 2026
4. 7. 2023 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 531 800 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
4. 7. 2024
3. 7. 2023 Měření emisí Rovná (č. 430718) 531 775 km způsobilé bez závad 3. 7. 2025
20. 6. 2022 Pravidelná STK Vodňany (č. 3309) 437 658 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
20. 6. 2023
2. 8. 2021 Evidenční kontrola Písek (č. 3318) 339 013 km způsobilé bez závad
18. 6. 2021 Pravidelná STK Znojmo (č. 3717) 338 519 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
18. 6. 2022
18. 6. 2021 Měření emisí Znojmo (č. 571311) 338 518 km způsobilé bez závad 18. 6. 2022
19. 6. 2020 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 227 866 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
19. 6. 2021
19. 6. 2020 Měření emisí Znojmo (č. 571311) 227 861 km způsobilé bez závad 19. 6. 2021
27. 6. 2019 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 112 348 km způsobilé bez závad 27. 6. 2020
27. 6. 2019 Měření emisí Znojmo (č. 571313) 112 347 km způsobilé bez závad 27. 6. 2021
27. 6. 2019 Měření emisí Znojmo (č. 571313) 112 347 km způsobilé bez závad 27. 6. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2020 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-19-06-3101
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2021 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-20-06-1916
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2022 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-21-06-0636
  5. Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-08-0012
  7. Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel Martin Čadek (IČO 71922539)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2023 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-22-06-0165
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-07-0021
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-07-0018
  11. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 12. 2024 · stanice: Lannova 26, 37074, České Budějovice · protokol CZ-7702-24-11-0017
  12. Vyřazení z provozu STRAKONICE
  13. Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-07-0102
  15. Nový vlastník Martin Čadek (IČO 71922539)
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-08-0020
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-07-0224
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (VOLVO FH 2018 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,6 %

Srovnáváme s 276 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3M67513XX3HNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A5JB872207
PČV
15283722
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
10. 7. 2018
Datum 1. registrace v ČR
10. 7. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
7855
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5-156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5-150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-446-10
ES/EU
E11*2007/46*3086*10
Číslo ORV
UBM450215
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *20: 22.5 X 11.75; 385/65 R22.5 158 L A 385/55 R22.5 158L.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
*57: AUT
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3M67513xx3MNYUUA
#V.9: 627/2014B; EURO 6 B

Další ověření (externí odkazy)