VOLVO FH

  • 2022
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A6NB386446

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A6NB386446

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
1. 6. 2022
Datum 1. registrace v ČR
1. 6. 2022
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
250 223 km
při prohlídce 12. 8. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 353–495 tis. km (medián 432 705 km, 865 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Pavel Rolf autodoprava s.r.o.
od 1. 6. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 6. 2022 První registrace Pavel Rolf autodoprava s.r.o. (IČO 25483081) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 202420252026 12. 6. 2023: 91 132 km12. 6. 2023: 92 132 km10. 6. 2024: 155 483 km4. 6. 2025: 186 798 km12. 8. 2026: 250 223 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 250 223 km způsobilé bez závad 12. 8. 2028
4. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 186 798 km způsobilé bez závad 4. 6. 2027
10. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 155 483 km způsobilé bez závad 10. 6. 2026
12. 6. 2023 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 92 132 km způsobilé bez závad 12. 6. 2024
12. 6. 2023 Měření emisí Liberec (č. 450532) 91 132 km způsobilé bez závad 12. 6. 2025

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Pavel Rolf autodoprava s.r.o. (IČO 25483081)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-06-0706
  3. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  4. Konec vyřazení z provozu LIBEREC
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-06-0496
  6. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  7. Konec vyřazení z provozu LIBEREC
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-06-0233
  9. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Konec vyřazení z provozu LIBEREC
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-08-0574
  12. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3R67111xx3MNYUUA
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A6NB386446
PČV
17407866
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 6. 2022
Datum 1. registrace v ČR
1. 6. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI T2600
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8227
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60R22.5-154 L/ 22.5X9.00
295/60R22.5-147 K [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
11603-629-11
ES/EU
e5*2007/46*1013*11
Číslo ORV
UBJ811434
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: (#G): DLE PROVEDENÍ]
#D.2; #3; #4: VTA3T; C3FHA1; N5RR3R67111XX3MNYUUA
#V.9: 2019/1939E; EURO 6 E
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)