VOLVO FH

  • 2022
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RTY0A6NB393106

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A6NB393106

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 28 dnů (14. 10. 2025 až 11. 11. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
1. 8. 2022
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
431 264 km
při prohlídce 10. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 353–495 tis. km (medián 432 705 km, 865 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
VFS Financial Services Czech Republic s.r.o.
od 11. 11. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 8. 2022 První registrace FBT logistics, s.r.o. (IČO 25829289) Registr silničních vozidel
14. 10. 2025 Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
11. 11. 2025 Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
11. 11. 2025 Nový provozovatel Martin Čadek (IČO 71922539) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 202420252026 27. 7. 2023: 107 008 km27. 7. 2023: 107 009 km23. 7. 2024: 219 240 km24. 7. 2024: 219 246 km11. 7. 2025: 340 526 km10. 7. 2026: 431 264 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 431 264 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
10. 7. 2027
11. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 340 526 km způsobilé bez závad 11. 7. 2026
24. 7. 2024 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 219 246 km způsobilé bez závad 24. 7. 2025
23. 7. 2024 Měření emisí Opava (č. 580601) 219 240 km způsobilé bez závad 23. 7. 2025
27. 7. 2023 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 107 009 km způsobilé bez závad 27. 7. 2024
27. 7. 2023 Měření emisí Opava (č. 580601) 107 008 km způsobilé bez závad 27. 7. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel FBT logistics, s.r.o. (IČO 25829289)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2024 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-23-07-1476
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2025 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-24-07-1402
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2026 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-25-07-0663
  5. Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
  6. Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel Martin Čadek (IČO 71922539)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-07-0087
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Změna výkonu motoru pomocí SW

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (VOLVO FH 2022 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96 %

Srovnáváme s 326 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3R67513xx3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A6NB393106
PČV
17498635
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2022
Datum 1. registrace
1. 8. 2022
Datum 1. registrace v ČR
1. 8. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI T2800
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1200
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2536/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8155
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11603-634-12
ES/EU
e5*2007/46*1013*12
Číslo ORV
UBM451962
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
zvýšení výkonu motoru
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*35: (#G): dle provedení]
#D.2; #3; #4: VTA3T; C3FHA1; N5RR3R67513xx3MNYUUC
#V.9: 2019/1939E; EURO 6 E
Variabilní provedení vozidla:
*N.1(1): 22.5x11.75; 385/65 R22.5-158L n. 22.5x9.00; 315/70 R22.5-154 L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
DNE 29.10.2025 ZAPSÁNA ÚPRAVA MOTORU VOZIDLA PROVEDENÁ ZMĚNOU SOFTWARU ELEKTRONICKÉ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY MOTORU ECU v rámci jedné typové řady a jednoho schválení typu ES - VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSRUPCE VÝROBCE. BYLA PROVEDENA ZMĚNA V OZNAČENÍ TYPU MOTORU A VE VÝŠI MAX. VÝKONU: *7: D13K500 EUVI T2800, *P.2/P.4: 375/ 1600.

Další ověření (externí odkazy)