VOLVO FH

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 345 kW ≈ 469 k

VINYV2RTY0A9JB868676

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0A9JB868676

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 79 dnů (16. 2. 2021 až 6. 5. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Datum 1. registrace
22. 5. 2018
Datum 1. registrace v ČR
22. 5. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
345 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
772 745 km
při prohlídce 15. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 611–928 tis. km (medián 794 367 km, 457 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
UniCredit Leasing CZ, a.s.
od 29. 12. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 5. 2018 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
22. 5. 2018 Nový provozovatel IESA Logistics a.s. (IČO 28142632) Registr silničních vozidel
16. 2. 2021 Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
6. 5. 2021 Nový vlastník a provozovatel FRAMA CZ s.r.o. (IČO 26842556) Registr silničních vozidel
29. 12. 2021 Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
29. 12. 2021 Nový provozovatel Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2020202120222023202420252026 11. 6. 2019: 127 341 km2. 6. 2020: 279 411 km2. 6. 2020: 279 412 km12. 2. 2021: 373 846 km20. 4. 2021: 373 872 km31. 5. 2021: 379 381 km23. 12. 2021: 440 521 km1. 6. 2022: 476 858 km1. 6. 2022: 476 869 km30. 5. 2023: 538 620 km16. 6. 2023: 538 640 km18. 6. 2024: 602 364 km18. 6. 2024: 602 371 km17. 6. 2025: 676 175 km17. 6. 2025: 676 182 km15. 6. 2026: 772 738 km15. 6. 2026: 772 745 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 6. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 772 745 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
15. 6. 2027
15. 6. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 772 738 km způsobilé bez závad 15. 6. 2027
17. 6. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 676 182 km způsobilé bez závad 17. 6. 2026
17. 6. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 676 175 km způsobilé bez závad 17. 6. 2026
18. 6. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 602 371 km způsobilé bez závad 18. 6. 2025
18. 6. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 602 364 km způsobilé bez závad 18. 6. 2025
16. 6. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 538 640 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 6. 2024
30. 5. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 538 620 km způsobilé bez závad 30. 5. 2024
1. 6. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 476 869 km způsobilé bez závad 1. 6. 2023
1. 6. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 476 858 km způsobilé bez závad 1. 6. 2023
23. 12. 2021 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3814) 440 521 km způsobilé bez závad
31. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 379 381 km způsobilé bez závad 31. 5. 2022
20. 4. 2021 Evidenční kontrola Olomouc (č. 3818) 373 872 km způsobilé bez závad
12. 2. 2021 Evidenční kontrola Olomouc (č. 3818) 373 846 km způsobilé bez závad
2. 6. 2020 Pravidelná STK Havlíčkův Brod (č. 3626) 279 412 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 6. 2021
2. 6. 2020 Měření emisí Havlíčkův Brod (č. 460114) 279 411 km způsobilé bez závad 2. 6. 2021
11. 6. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Havlíčkův Brod (č. 3626) 127 341 km způsobilé bez závad 11. 6. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel IESA Logistics a.s. (IČO 28142632)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2019
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2020 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-19-06-0321
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2021 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-20-06-0065
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-02-0315
  5. Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-04-0462
  7. Nový vlastník a provozovatel FRAMA CZ s.r.o. (IČO 26842556)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-05-0534
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-12-2106
  10. Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-06-0087
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-06-1260
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-06-1400
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-06-1150
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-06-1100
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N5RR3M6751Dxx3MNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RTY0A9JB868676
PČV
15194606
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP.
Datum 1. registrace
22. 5. 2018
Datum 1. registrace v ČR
22. 5. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K460 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
345 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5990/ 2518/
Rozvor [mm]
3 800
Provozní hmotnost
8054
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19200/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 7 500
11 700/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-160 K / 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L(2)/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-277-09
ES/EU
e11*2007/46*3086*09
Číslo TP
UI282556
Číslo ORV
UBG380376
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS/ES č.: 627/2014C
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*35: dle provedení]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*3086*01
*23: 2
*36: 18 600/18 000
*37: 7 100/7 100; 11 500/11 500
*41: 44 000/44 000
*57: AUT
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3M67111xx3MNYUUA
#V.9: 627/2014B; EURO 6 B
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *35: dle provedení]
 #D.2: VTA3T; C3FHA1; N5RR3M6751Dxx3MNYUUC #V.9b: 627/2014C; EURO 6 C Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 3800+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno

Další ověření (externí odkazy)