VOLVO FH
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2RTY0C7KB917067
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0C7KB917067
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTJ3R
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 19. 9. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Truck Car s.r.o. (IČO 27224821) od 29. 6. 2026
- Provozovatel: Truck Car s.r.o. (IČO 27224821) od 29. 6. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 9. 2019 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 2019 | Nový provozovatel | Premier Logistics spol. s r.o. (IČO 03013936) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2025 | Nový vlastník | Premier Logistics spol. s r.o. (IČO 03013936) | Registr silničních vozidel |
| 29. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Truck Car s.r.o. (IČO 27224821) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 10. 2026 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | 761 857 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 755 699 km | způsobilé | 3 lehké | 11. 9. 2027 |
| 5. 2. 2025 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 675 600 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3651) | 618 770 km | způsobilé | 3 lehké | 9. 9. 2025 |
| 2. 10. 2023 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 529 721 km | způsobilé | 2 lehké | 5. 9. 2024 |
| 5. 9. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 519 962 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 5. 10. 2023 |
| 8. 9. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 400 534 km | způsobilé | 4 lehké | 8. 9. 2023 |
| 9. 9. 2021 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 276 492 km | způsobilé | 1 lehká | 9. 9. 2022 |
| 10. 9. 2020 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | 133 487 km | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2021 |
| 17. 2. 2020 | TSK - Opakovaná | Hradec Králové (č. 3618) | 50 973 km | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2020 |
| 29. 1. 2020 | Technická silniční kontrola | Karlovy Vary (č. 7719) | 42 606 km | dočasně způsobilé | 1 vážná |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel Premier Logistics spol. s r.o. (IČO 03013936)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 19. 9. 2020Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2020 · stanice: Závodní 386/100, 36009, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-20-01-0071
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-02-0951
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2021 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-09-0845
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2022 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-21-09-0671
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-09-0574
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-09-0254
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-10-0063
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2025 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-24-09-0057
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-25-02-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2026 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-25-09-0396
-
Nový vlastník a provozovatel LKW TRADE s.r.o. (IČO 24131083)Nový vlastník Premier Logistics spol. s r.o. (IČO 03013936)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník a provozovatel Truck Car s.r.o. (IČO 27224821)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (VOLVO FH 2019 v ČR obvykle 2,7, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96 %
Srovnáváme s 225 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTJ3R
- Varianta
- U3FHA2
- Verze
- N5RR3B67519759M3xUUU
- Typ kód
- VTJ3R
- VIN
- YV2RTY0C7KB917067
- PČV
- 15974801
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 19. 9. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10175/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4900+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11761
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26500/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 34400/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 7710
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50R22.5-156 K/ 22.5X11.75
295/60R22.5-147 K [2]/ 22.5X9.00
355/50R22.5-156 K/ 22.5X11.75
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 11606-128-01
- ES/EU
- e5*2007/46*1018*01
- Číslo ORV
- UBO154447
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Dne 27.11.2025 bylo vozidlo vyřazeno z provozu pod číslem jednacím MHMP-DV-34377/2025/VYS, RZ a ORV uloženy na RM PRAHA HLAVNÍ MĚSTO-VYSOČANY. DNE 29.06.2026 PŘEVOD V DEPOZITU.
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: VTJ3R; U3FHA2; N5RR3B67519759M3xUUU
#V.9b: 2018/932D; EURO 6 D
#O.1: 26 000/26 000 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
#20:22.5X11.75; 385/55 R22.5 158-L A 22.5X 9.00; 315/60 R22.5 154-L
#22: 22.5X11.75; 385/55 R22.5 158-L A 22.5X9.00; 315/60 R22.5 154-L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RTY0C7KB917067
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.