VOLVO FH
- 2019
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2RTY0D1KB895186
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RTY0D1KB895186
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Česká republika), datum dovozu 18. 3. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH
- Typ
- / VTL3R
- Datum 1. registrace
- 8. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 4. 2019
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690) od 8. 4. 2019
- Vlastník: HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690) od 24. 10. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 560–838 tis. km (medián 725 962 km, 469 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 3. 2019 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 8. 4. 2019 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 8. 4. 2019 | Nový provozovatel | HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690) | Registr silničních vozidel |
| 24. 10. 2023 | Nový vlastník | HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 419 634 km | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2027 |
| 28. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 367 813 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 3. 2026 |
| 8. 1. 2025 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 359 756 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 306 878 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 3. 2025 |
| 11. 7. 2023 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 250 302 km | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2024 |
| 1. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 189 204 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 4. 2023 |
| 4. 5. 2021 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 4. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 115 915 km | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2022 |
| 1. 4. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 115 914 km | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2022 |
| 2. 2. 2021 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 104 356 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 11. 2020 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2020 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 4. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 49 428 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2021 |
| 6. 4. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 49 427 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2021 |
| 15. 3. 2019 | Na žádost zákazníka | Velim (č. 3238) | 95 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2019 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-19-03-0964
-
Dovoz ze zahraničí Česká republika
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-04-0299
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-07-0294
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-11-0329
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-02-0046
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2022 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-04-0071
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-05-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2023 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-22-04-0042
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2024 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-23-03-1878
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-07-0034
-
Nový vlastník HRBÁČEK s.r.o. (IČO 25226690)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-03-2061
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-01-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-03-2157
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2027 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-26-03-2606
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (70)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH
- Typ
- / VTL3R
- Varianta
- U3FHA1
- Verze
- N5RR3M68021xx8H2GURU
- Typ kód
- VTL3R
- VIN
- YV2RTY0D1KB895186
- PČV
- 15652769
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 8. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 4. 2019
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 DRUHÁ A TŘETÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10070/ 2550/ 3440
- Rozvor [mm]
- 4900+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12900
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 58300/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 6330
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5-158 L/ 22.5X11.75
315/80R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOV KAROSERIE VELIM S.R.O.,VELIM,ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 180354
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10180-193-12
- ES/EU
- e1*2007/46*1443*12
- Číslo TP
- UJ010704
- Číslo ORV
- UBF189150
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*23,24: dle provedení]
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: VTL3R; U3FHA1; N5RR3M68021xx8H2GURU
#V.9b: 627/2014C; EURO 6 C
#O.1: 26 000/26 000 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
18.3.2019 STAVBA VOZIDLA SCHVÁLENA DLE Č.J.:5386/2019-20/2019,
TP ZAVEDEN DO SYSTÉMU JAKO BIANCO TP.
18.3.2019 ZMĚNA V POLOŽKÁCH: 1,2,6,7,8,12,13,14,15,16,G.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla:
 *23,24: dle provedení]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
 #D.2: VTL3R; U3FHA1; N5RR3M68021xx8H2GURU
 #V.9b: 627/2014C; EURO 6 C
 #O.1: 26 000/26 000 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 4900+1370
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2RTY0D1KB895186
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.