VOLVO FL H 280 42R
- 2008
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 7146 cm³
- 206 kW ≈ 280 k
VINYV2TBL0AX8B530581
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2TBL0AX8B530581
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FL H 280 42R
- Typ
- VOLVO FL H 280 42R FL / FL
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 20. 10. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 10. 2008
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7146 cm³
- Výkon
- 206 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698) od 20. 10. 2008
- Vlastník: NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698) od 16. 10. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 10. 2008 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2008 | Nový provozovatel | NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698) | Registr silničních vozidel |
| 16. 10. 2013 | Nový vlastník | NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 10. 2025 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 852 797 km | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2026 |
| 27. 10. 2025 | Měření emisí | Boskovice (č. 570102) | 852 790 km | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2027 |
| 22. 10. 2025 | Měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 570103) | 852 616 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 24. 10. 2024 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 8 280 663 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 10. 2025 |
| 24. 10. 2024 | Měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 570103) | 828 029 km | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2025 |
| 30. 10. 2023 | Opakovaná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 800 797 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 10. 2024 |
| 23. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 800 765 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 23. 10. 2024 |
| 20. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 767 397 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 10. 2023 |
| 20. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 733 449 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 10. 2022 |
| 5. 11. 2020 | Opakovaná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 699 820 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 11. 2021 |
| 21. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 697 282 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 20. 11. 2020 |
| 21. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 662 783 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 10. 2020 |
| 19. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 613 374 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 10. 2019 |
| 20. 10. 2017 | Pravidelná STK | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 562 897 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 10. 2018 |
| 20. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 513 222 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2017 |
| 21. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 462 468 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 10. 2016 |
| 22. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 397 493 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 10. 2015 |
| 23. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 331 374 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2014 |
| 22. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 265 575 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2013 |
| 20. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 196 975 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2012 |
| 20. 10. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 129 396 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2011 |
| 20. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 57 584 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2012 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2013 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Nový vlastník NOVA Blansko s.r.o. (IČO 60699698)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2014 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2015 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2016 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2017 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2018 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-17-10-0169
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2019 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-18-10-0165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-19-10-0113
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-10-0118
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2021 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-11-0044
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2022 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-21-10-0117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2023 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-22-10-0116
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2023 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-23-10-0125
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2024 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-23-10-0177
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2025 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-24-10-0146
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2026 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-25-10-0185
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FL H 280 42R
- Typ
- VOLVO FL H 280 42R FL / FL
- Varianta
- H
- Verze
- 18A, V3
- Typ kód
- FL
- VIN
- YV2TBL0AX8B530581
- PČV
- 8521782
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 20. 10. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 10. 2008
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ, AG, KÖLN, SRN
- Typ motoru
- D7E280
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 206 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7146
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51E
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1725
- Za jízdy
- 79.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9490/ 2550/ 2870
- Rozvor [mm]
- 5600
- Provozní hmotnost
- 7990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Ložná délka
- 7140
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/70 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/802 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .MKZ, S.R.O., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- YV2TBL0AX8B530581
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6313-008-01
- Číslo TP
- UI605367
- Číslo ORV
- UAX653656
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Nástavba schválena osvědčením MD-ČR M-C-1360 č.j. 3592/03-150 ze dne 25.09.2003.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2TBL0AX8B530581
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.