VOLVO FL
- 2012
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 7146 cm³
- 217 kW ≈ 295 k
VINYV2TH60A0DB642915
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2TH60A0DB642915
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FL
- Typ
- / FL 4XR3
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2012
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7146 cm³
- Výkon
- 217 kW
- Kategorie
- N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Městská část Praha 20 (IČO 00240192) od 1. 12. 2025
- Provozovatel: Městská část Praha 20 (IČO 00240192) od 1. 12. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let (všechny roky výroby): 309–604 tis. km (medián 387 680 km, 44 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 12. 2012 | První registrace | Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy (IČO 70886288) | Registr silničních vozidel |
| 10. 11. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Městská část Praha-Libuš (IČO 00231142) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Městská část Praha 20 (IČO 00240192) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 4. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 59 016 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2027 |
| 9. 4. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 510516) | 59 012 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2027 |
| 24. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3107) | 58 147 km | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2026 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3107) | 57 623 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2025 |
| 25. 4. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 57 622 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2025 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3107) | 57 037 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2024 |
| 21. 4. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3107) | 55 609 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2023 |
| 21. 4. 2022 | Měření emisí | Praha (č. 410432) | 55 608 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2023 |
| 2. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Dolní Břežany (č. 3243) | 54 942 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 54 676 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 4. 2022 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 52 998 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 4. 2021 |
| 29. 4. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 52 997 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2021 |
| 30. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 50 999 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2020 |
| 3. 5. 2018 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 43 157 km | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2019 |
| 3. 5. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 43 156 km | – | bez závad | 3. 5. 2019 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 34 550 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 5. 2018 |
| 3. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 26 475 km | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2017 |
| 13. 8. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 2 091 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2016 |
| 13. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 13 820 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2015 |
| 12. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 7 064 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy (IČO 70886288)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2013Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝVybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-13-08-0588
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-14-08-0792Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2015 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-15-08-0829Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2016 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-05-0220Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-05-0402
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-05-0137
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2020 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-19-04-2294
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-04-1856
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2022 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-04-0986
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-11-0206
-
Nový vlastník a provozovatel Městská část Praha-Libuš (IČO 00231142)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2023 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-22-04-0195
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-23-04-0232
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-24-04-0283
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2026 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-25-04-0239
-
Nový vlastník a provozovatel Městská část Praha 20 (IČO 00240192)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2027 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-26-04-0569
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Pneu PN, ZN, oprava údajů v TP
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK MODRÝ
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FL
- Typ
- / FL 4XR3
- Varianta
- 07A1RL
- Verze
- GH60M06
- Typ kód
- FL 4XR3
- VIN
- YV2TH60A0DB642915
- PČV
- 12489003
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2012
- Druh (typ)
- CISTERNOVÁ AUTOMOBILOVÁ STŘÍKAČKA - CAS : POŽÁRNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ, AG, KÖLN, SRN
- Typ motoru
- D7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 217 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7146
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 110
- Nejvyšší rychlost omezení
- 110
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- R49.04 / 2005/78/WE
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.16
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 1725
- Za jízdy
- 78.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7650/ 2550/ 3000
- Rozvor [mm]
- 4 700
- Provozní hmotnost
- 8320
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13000/ 13000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5 800/ 5 800
9 440/ 9 440
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 16500/ 16500
- Objem cisterny
- 2.1
- Zatížení střechy
- 500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R19,5/
275/70 R19,5 (2)/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WAWRZASZEK ISS, BIELSKO-BIALA, POLSKO
- Výrobní číslo karoserie
- W33166
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2+4 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- RINGFEDER 20-20
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- PL*3493*04
- Číslo ORV
- UBM897373
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV OVV2/92447/2012 HAVÍŘOV VÝJIMKA POJIŠTĚNÍ § 5 ZÁKON 168/1999 IZS
- Další záznamy
- Dne 07.12.2012 Dovoz vozidla z PLR: Vystavení ”Karty vozidla dne:* 26.11.2012
O schvál. techn. způs. požádal fa: LUING PYREX, spol. s.r.o. IČ:64608484.
Vozidlo vyhovuje technickým požadavkům zák. č.56/2001 Sb., ve zn.pozd. změn adoplň.
06.10.2017 - doplnění údajů na základě potvrzení AZ vozidla:
*20: 19.5 X 7.50; 285/70 R 19.5 146 L
*21: 19.5 X 7.50; 285/70 R 19.5 146/144L (2)
VOZIDLO JE NAD RÁMEC EHK Č. 48 VYBAVENO:
NA STŘEŠE KABINY A NA ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM MODRÉ BARVY
NA ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
VOZIDLO NENÍ OZNAČENO ČERVENÝMI A BÍLÝMI PRUHY NA PŘEDNÍCH A ZADNÍCH PLOCHÁCH
VOZIDLO NENÍ VYBAVENO ZADNÍ OCHRANOU PROTI PODJETÍ
NENÍ HOMOLOGACE Z HLEDISKA POLOHY SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ DLE EHK Č. 48
V PŘEDNÍ A ZADNÍ ČÁSTI VOZIDLA JSOU VÝČNĚLKY (ŽEBŘÍK, LANOVÝ NAVIJÁK, VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ)
MAXIMÁLNÍ TECHNICKY POVOLENÁ HMOTNOST NEBŽDĚNÉHO PŘÍVĚSU JE 900 KG ZA PŘEDPOKLADU
DODRŽENÍ MAXIMÁLNÍ TECHNICKY PŘÍPUSTNÉ HMOTNOSTI SOUPRAVY
OBJEM CISTERNY: 2,12 CM3
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2TH60A0DB642915
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.