VOLVO FE S 280 42R
- 2007
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 7146 cm³
- 206 kW ≈ 280 k
VINYV2VBL0A97B458652
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2VBL0A97B458652
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FE S 280 42R
- Typ
- VOLVO FE S 280 42R FE / FE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 6. 4. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 4. 2007
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7146 cm³
- Výkon
- 206 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Silnice doprava a.s. (IČO 25827898) od 6. 4. 2007
- Provozovatel: Silnice doprava a.s. (IČO 25827898) od 6. 4. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 4. 2007 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Silnice doprava a.s. (IČO 25827898) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 11. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 393 930 km | způsobilé | 2 lehké | 6. 11. 2026 |
| 6. 11. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 393 920 km | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2026 |
| 7. 11. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 369 250 km | způsobilé | 2 lehké | 7. 11. 2025 |
| 7. 11. 2024 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 369 240 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 349 126 km | způsobilé | 6 lehké | 13. 11. 2024 |
| 13. 11. 2023 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 349 118 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2024 |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 336 475 km | způsobilé | 6 lehké | 16. 11. 2023 |
| 16. 11. 2022 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 336 468 km | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2023 |
| 16. 11. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 321 973 km | způsobilé | 3 lehké | 16. 11. 2022 |
| 16. 11. 2021 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 321 963 km | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2022 |
| 19. 11. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 305 768 km | způsobilé | 3 lehké | 19. 11. 2021 |
| 19. 11. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 305 758 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2021 |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 284 635 km | způsobilé | 3 lehké | 21. 11. 2020 |
| 21. 11. 2019 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 284 625 km | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2020 |
| 23. 11. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 262 447 km | způsobilé | 1 lehká | 23. 11. 2019 |
| 23. 11. 2018 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 262 439 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2019 |
| 23. 11. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 247 652 km | způsobilé | 5 lehké | 23. 11. 2018 |
| 6. 12. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 225 733 km | způsobilé | 2 lehké | 6. 12. 2017 |
| 8. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 205 845 km | způsobilé | 4 lehké | 8. 12. 2016 |
| 8. 12. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 182 055 km | způsobilé | 1 lehká | 8. 12. 2015 |
| 9. 12. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 155 309 km | způsobilé | 3 lehké | 9. 12. 2014 |
| 12. 12. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 132 500 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2013 |
| 2. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 108 000 km | způsobilé | 1 lehká | 2. 3. 2013 |
| 3. 3. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 84 000 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2012 |
| 3. 3. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 63 300 km | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2011 |
| 4. 3. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 46 000 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový vlastník a provozovatel Silnice doprava a.s. (IČO 25827898)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2010 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2011 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2012 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2014 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-16-12-0084
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2018 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-11-0379
-
Vyřazení z provozu Odcizeno
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-11-0387
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-11-0375
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-11-0304
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-11-0337
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-11-0314
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-11-0238
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-11-0118
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-11-0108
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVA
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Stránský Michal Ing.,Typ vozu: VOL
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
- NESTANDARD. PNEU
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FE S 280 42R
- Typ
- VOLVO FE S 280 42R FE / FE
- Varianta
- S
- Verze
- HC
- Typ kód
- FE
- VIN
- YV2VBL0A97B458652
- PČV
- 7694252
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 6. 4. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 4. 2007
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DEUTZ, AG, KÖLN, SRN
- Typ motoru
- D7E280
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 206 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7146
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/78B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO IV
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 1725
- Za jízdy
- 79.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6625/ 2550/ 2835
- Rozvor [mm]
- 3900
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9590
- Hmotnosti provozní Do
- 9590
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 30000/ 30000
- Ložná délka
- 4500
- Ložná šířka
- 2360
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 L / 22.5 X 9.00
315/0 R 22.5 156/150 L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MOLČÍK, S.R.O., VALTICE, ČR
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6314-002-00
- Číslo ORV
- UBI943017
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ehjs/es č. 2005/78b, abs, omezovač C50-X OPRAVA KARTY 25.03.2024,
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
22.10.2007 DLE AKREDITA VOLVO NA PŘEDMNÍ NÁPRAVĚ MŮŽE BÝT 385/65 R22.5, 22.5X11.75 ET 120
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2VBL0A97B458652
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.