ZOELLER SYSTEMS MEDIUM X4
- 2023
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10837 cm³
- 251 kW ≈ 341 k
VINYV2X9J0C2PB401252
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2X9J0C2PB401252
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 74 dnů (7. 8. 2023 až 20. 10. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZOELLER SYSTEMS
- Model
- MEDIUM X4
- Typ
- / VTJ3R
- Rok výroby
- 2023
- Datum 1. registrace
- 7. 8. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 8. 2023
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10837 cm³
- Výkon
- 251 kW
- Kategorie
- N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) od 20. 10. 2023
- Provozovatel: Městské služby Vimperk, s.r.o. (IČO 26015391) od 20. 10. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 8. 2023 | První registrace | Zoeller Systems s.r.o. (IČO 46349413) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2023 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2023 | Nový provozovatel | Městské služby Vimperk, s.r.o. (IČO 26015391) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumany (č. 3317) | 63 476 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2027 |
| 4. 8. 2025 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 43 341 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 8. 2026 |
| 4. 8. 2025 | Měření emisí | Rovná (č. 430718) | 43 317 km | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2027 |
| 5. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumany (č. 3317) | 19 519 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2025 |
| 19. 10. 2023 | Evidenční kontrola | Chlumany (č. 3317) | 2 125 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zoeller Systems s.r.o. (IČO 46349413)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2024Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-23-10-0084
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Městské služby Vimperk, s.r.o. (IČO 26015391)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2025 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-24-08-0005
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-08-0017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2027 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-26-07-0076
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Změna počtu míst na 3
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- ZOELLER SYSTEMS
- Obchodní označení
- MEDIUM X4
- Typ
- / VTJ3R
- Varianta
- 81FMA3
- Verze
- N5HV1l6802390912NUUU0
- Typ kód
- VTJ3R
- VIN
- YV2X9J0C2PB401252
- PČV
- 18025206
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2023
- Datum 1. registrace
- 7. 8. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 8. 2023
- Druh (typ)
- 18 PRO SBĚR ODPADKŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D11K330 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 251 / 1700
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10837
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1275
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9820/ 2500/ 3680
- Rozvor [mm]
- 3900+1370
- Provozní hmotnost
- 15600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 31000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 9500
10000/ 9500
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 156 K/ 22.5X9.00
315/80 R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
385/65 R22.5 164 K/ 22.5X11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KIRCHHOFF ECOTEC GMBH, ISERLOHN, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- A221826714
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- C-10159-16-00
- ES/EU
- e1*2007/46*1579*20
- Číslo TP
- UN261175
- Číslo ORV
- UBG600729
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ČSOB-CZ/0002/307333242-OD 2.10.2023-25.9.2024.
- Další záznamy
- DNE 07.08.2023 BYLO VYDÁNO ORV ČÁST II. NOVÉHO VOZIDLA NA ZÁKLADĚ PROHLÁŠENÍ O SHODĚ ( COC LISTU ).
*V.9: 2019/1939 E; EURO VI E
VOZIDLO VYROBENO VE II. STUPNI POD Č. ES SCHVÁLENÍ E1*2007/46*1579*21.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB., S VÝJIMKOU: - VZHLEDEM KE KONSTRUKCI A ÚČELU UŽITÍ ZVLÁŠTNÍHO VOZIDLA, NEJSOU SPLNĚNY VŠECHNY POŽADAVKY PRO SVĚTELNÁ A OSVĚTLOVACÍ ZAŘÍZENÍ,
- HORNÍ HRANA ZADNÍ REGISTRAČNÍ ZNAČKY JE VÝŠE NEŽ 2 M OD ZEMĚ.
M: 3900+1370
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2X9J0C2PB401252
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.