VOLVO FM

  • 2018
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2XT40G3JA822724

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2XT40G3JA822724

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FM
Typ
VOLVO FM VTR3R / VTR3R
Datum 1. registrace
26. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
26. 3. 2018
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 26. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
291 013 km
při prohlídce 26. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2018 při prohlídce v roce 2026: 246–584 tis. km (medián 316 403 km, 101 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
KAPELA s.r.o.
od 21. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 3. 2018 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
26. 3. 2018 Nový provozovatel KAPELA s.r.o. (IČO 27648516) Registr silničních vozidel
21. 3. 2022 Nový vlastník KAPELA s.r.o. (IČO 27648516) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2020202120222023202420252026 5. 3. 2019: 52 517 km5. 3. 2020: 95 472 km5. 3. 2020: 95 482 km1. 3. 2021: 137 155 km9. 3. 2022: 169 163 km7. 3. 2023: 199 970 km7. 3. 2024: 226 738 km3. 3. 2025: 263 946 km26. 2. 2026: 291 013 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Břežany (č. 3243) 291 013 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 2. 2027
3. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Břežany (č. 3243) 263 946 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 3. 2026
7. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Horoměřice (č. 3225) 226 738 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 3. 2025
7. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Břežany (č. 3243) 199 970 km způsobilé bez závad 7. 3. 2024
9. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Břežany (č. 3243) 169 163 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
9. 3. 2023
1. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Dolní Břežany (č. 3243) 137 155 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
1. 3. 2022
5. 3. 2020 Pravidelná STK Dolní Břežany (č. 3243) 95 482 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
5. 3. 2021
5. 3. 2020 Měření emisí Dolní Břežany (č. 421039) 95 472 km způsobilé bez závad 5. 3. 2021
5. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Benešov (č. 3223) 52 517 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel KAPELA s.r.o. (IČO 27648516)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2020 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-19-03-0250
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2021 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-20-03-0509
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2022 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-21-03-0022
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2023 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-22-03-0949
  6. Nový vlastník KAPELA s.r.o. (IČO 27648516)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2024 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-23-03-0501
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 252 62, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-03-0427
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2026 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-25-03-0039
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2027 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 252 41, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-26-02-2054
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Hmotnost soupravy 80000/48000 kg, nový štítek.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FM
Typ
VOLVO FM VTR3R / VTR3R
Varianta
U3FML1
Verze
G3VV3N618
Typ kód
VTR3R
VIN
YV2XT40G3JA822724
PČV
15088737
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP.
Datum 1. registrace
26. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
26. 3. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500V EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ - 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9000/ 2550/ 3320
Rozvor [mm]
1995; 2605; 1370
Provozní hmotnost
15768
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
39000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
10500/ 9500
10500/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
38400/ 28000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
80000/ 48000
Ložná délka
5800
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5-160 K / 22.5X11.75
385/65R22.5-160 K / 22.5X11.75
315/80R22.5-150 K [2] / 22.5X9.00
315/80R22.5-150 K [2] / 22.5X9.00

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10178-108-01
ES/EU
e1*2007/46*1445*08*
Číslo TP
UI282770
Číslo ORV
UBC567502
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Dostavba ve II. stupni, F. X. Meiller, hom. e1*2007/46*1445*08*.
Oprava údajů - špatný tisk.
Dne 26.3.2018 navýšení technicky přípustné/povolené hmotnosti jízdní soupravy,
potvrzení akreditovaného zástupce, výměna výr. štítku vozidla.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *23,24: dle provedení]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena. #D.2: VTR3R; U3FMA1; G6VV3N61821xx8H2GUUU #V.9b: 627/2014C; EURO 6 C #O.1: 22 500/22 500 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 M: 1995+2605+1370+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno

Další ověření (externí odkazy)