VOLVO FM
- 2024
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2XT40H6RA352693
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2XT40H6RA352693
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM
- Typ
- / VTU3R
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 2024
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 2024
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) od 25. 9. 2024
- Provozovatel: KERAX, s.r.o. (IČO 28788320) od 25. 9. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 9. 2024 | První registrace | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 25. 9. 2024 | Nový provozovatel | KERAX, s.r.o. (IČO 28788320) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 9. 2026 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 27 552 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 9. 2027 |
| 17. 9. 2026 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 27 459 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2027 |
| 21. 10. 2025 | Opakovaná STK | Svitavy (č. 3616) | 19 026 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 9. 2026 |
| 21. 10. 2025 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 18 995 km | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2026 |
| 25. 9. 2025 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 17 767 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 25. 10. 2025 |
| 25. 9. 2025 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 17 735 km | nezpůsobilé | 1 vážná
|
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel KERAX, s.r.o. (IČO 28788320)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-09-0154
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-10-0129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2027 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-26-09-0061
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM
- Typ
- / VTU3R
- Varianta
- U3FMA1
- Verze
- G6HV3C61826xx6H2GUUU
- Typ kód
- VTU3R
- VIN
- YV2XT40H6RA352693
- PČV
- 18620698
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 25. 9. 2024
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 9. 2024
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K500 F2 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1700
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ 3 PRVNÍ, TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1300
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11027/ 2600/
- Rozvor [mm]
- 1995+2605+1370
- Provozní hmotnost
- 11939
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 44000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 34500/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 70000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5 164 K/ 22.5X11.75
385/65R22.5 164 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 9122-240-40
- ES/EU
- e1*2007/46*1149*40
- Číslo ORV
- UBI347835
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*23,24: (#S,S.1): DLE PROVEDENÍ]
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2; #3; #4: VTU3R; U3FMA1; G6HV3C61826XX6H2GUUU
#V.9: 2019/1939E; EURO 6 E
#O.1: 21 100/21 100 – PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 1995+2605+1370
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2XT40H6RA352693
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.