VOLVO/VS-MONT FM
- 2020
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 315 kW ≈ 428 k
VINYV2XTW0D3MB328105
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 5:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2XTW0D3MB328105
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO/VS-MONT
- Model
- FM
- Typ
- / VTL3R
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2020
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 315 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. (IČO 28447085) od 15. 12. 2020
- Vlastník: SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. (IČO 28447085) od 19. 3. 2026
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový provozovatel SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. (IČO 28447085)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2021Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-21-12-0969
-
Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2023 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-12-0628
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-12-0605
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-12-0565
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-25-12-0426
-
Nový vlastník SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. (IČO 28447085)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO/VS-MONT
- Obchodní označení
- FM
- Typ
- / VTL3R
- Varianta
- U3FMA110
- Verze
- G6HV3A69026xx8H2GUUU
- Typ kód
- VTL3R
- VIN
- YV2XTW0D3MB328105
- PČV
- 16599472
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2020
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K420 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 315 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8260/ 2550/ 3300
- Rozvor [mm]
- 3700+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 13200
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 35000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 43300/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 63000/ 48000
- Ložná délka
- 4700
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5-160 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5-150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5-150 K [2]/ 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VS - MONT, S.R.O., LAZY POD MAKYTOU, SLOVENSKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- PB122/2020
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10180-230-20
- ES/EU
- e27*2007/46*0265*03
- Číslo ORV
- UBN304458
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: VTL3R; U3FMA1; G6HV3A69026xx8H2GUUU
#V.9b: 2018/932D; EURO 6 D
#O.1: 24 000/24 000 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Technická způsobilost potvrzena dne 02.11.2020 VOLVO GROUP CZECH REPUBLIC, S.R.O.
Dne 21.03.2022 zaevidována dostavba vozidla dle COC ze dne 26.11.2020, ZVS oranžové barvy.
Číslo schválení v dalším stupni: e27*2007/46*0265*03
Číslo schválení v 1. stupni výroby: e1*2007/46*1443*20
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YV2XTW0D3MB328105
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.