VOLVO FM
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2XTY0C7KB900969
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2XTY0C7KB900969
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Česká republika), datum dovozu 6. 5. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 38 dnů (13. 5. 2019 až 20. 6. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM
- Typ
- / VTJ3R
- Datum 1. registrace
- 13. 5. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 5. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003) od 13. 5. 2019
- Vlastník: IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003) od 5. 6. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 204–607 tis. km (medián 287 750 km, 142 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 5. 2019 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 13. 5. 2019 | První registrace | IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003) | Registr silničních vozidel |
| 20. 6. 2019 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2024 | Nový vlastník | IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 5. 2026 | Opakovaná STK | Chlumec (č. 3516) | 115 009 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2027 |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 113 622 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 29. 4. 2028 |
| 29. 4. 2025 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 98 085 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2026 |
| 29. 4. 2025 | Měření emisí | Chlumec (č. 451034) | 98 084 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2027 |
| 30. 4. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 89 093 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 4. 2025 |
| 30. 4. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451035) | 89 092 km | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2025 |
| 21. 6. 2023 | Opakovaná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 77 766 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2024 |
| 29. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 76 556 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 29. 5. 2024 |
| 7. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Labem (č. 3523) | 61 620 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2024 |
| 7. 6. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 37 603 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2022 |
| 7. 6. 2021 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451035) | 37 602 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2022 |
| 2. 6. 2021 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 37 444 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3523) | 31 726 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 28. 7. 2020 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 215 600 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | 16 985 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2021 |
| 22. 5. 2020 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 451034) | 16 984 km | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2021 |
| 24. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3516) | 374 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 5. 2019 | Na žádost zákazníka | Velim (č. 3238) | 93 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-19-05-0082
-
Dovoz ze zahraničí Česká republika
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2020Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-05-2265
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-05-2150
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-07-0440
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-03-0062
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-21-06-0104
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2022 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-06-0473
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-06-0438
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-23-05-1764
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2024 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-23-06-1110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-04-1788
-
Nový vlastník IZOMAT stavebniny s.r.o. (IČO 45242003)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-04-2596
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-04-2580
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-05-2020
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Zprávy z registru
- Hmotnost soupravy 48000/48000 kg, nový výr. štítek
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM
- Typ
- / VTJ3R
- Varianta
- U3FMA2
- Verze
- N5RR3M6801*
- Typ kód
- VTJ3R
- VIN
- YV2XTY0C7KB900969
- PČV
- 15738000
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 13. 5. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 5. 2019
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9650/ 2550/ 3060
- Rozvor [mm]
- 4800+1370
- Provozní hmotnost
- 10600
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 60000/ 27000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 48000/ 48000
- Ložná délka
- 6533
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80R22.5-156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5-150 L [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5-154 M/ 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOV KAROSERIE VELIM S.R.O, VELIM, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 190030
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10274-235-11
- ES/EU
- e11*2007/46*3263*11
- Číslo ORV
- UBJ220172
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- TP VRÁCEN
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2: VTJ3R; U3FMA2; N5RR3M68019759M2GUUU
#V.9B: 627/2014C; EURO 6 C
#O.1: 26 000/26 000 – PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
6.5.2019 STAVBA VOZIDLA SCHVÁLENA DLE Č.J.: 38384/2019-124/2019,
TP ZAVEDEN DO SYSTÉMU JAKO BIANCO TP.
6.5.2019 ZMĚNA V POLOŽKÁCH: 1,2,6,7,8,12,13,14,15,16,G.
DNE 24.03.2021 ZMĚNA ÚDAJŮ V T.P. NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE.
MĚNÍ SE ÚDAJE V T.P.: *18:48 000/48 000
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2XTY0C7KB900969
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.