VOLVO FM
- 2018
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2XTY0G3JA830667
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 22:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2XTY0G3JA830667
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM
- Typ
- VTR3R / VTR3R
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 3. 10. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 10. 2025
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: DRIVESTONE a.s. (IČO 28274245) od 30. 10. 2025
- Provozovatel: DRIVESTONE a.s. (IČO 28274245) od 30. 10. 2025
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (VOLVO FM 2018 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 28,6 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 35 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FM
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěNový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Silvan Špicar (IČO 73030406)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2019Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTORVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-10-2175
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-02-0351
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-03-0416
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-04-0374
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-06-0180
-
Nový vlastník a provozovatel MADEAL S.R.O.Nový vlastník Silvan Špicar (IČO 73030406)
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-09-0033
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel DRIVESTONE a.s. (IČO 28274245)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2027 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-26-09-0008
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Výbava zapsaná v registru
- KATALYZÁTOR
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM
- Typ
- VTR3R / VTR3R
- Varianta
- U3FML110
- Verze
- G5VV3M616*
- Typ kód
- VTR3R
- VIN
- YV2XTY0G3JA830667
- PČV
- 15422185
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 3. 10. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 10. 2025
- Druh (typ)
- BA10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460V EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9270/ 2550/ 3550
- Rozvor [mm]
- Z1995+2905+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 15050
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 42000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 35900/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 5700
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5-160 K/ 22.5X11.75
385/65R22.5-160 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5-150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5-150 K [2]/ 22.5X9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VS-MONT,S.R.O., LAZY P.MAKYTOU, SLOVENSKO
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10178-128-09
- ES/EU
- e1*2007/46*1445*09
- Číslo ORV
- UBM246954
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 3.10.2018 DOSTAVBA VE II.STUPNI
#D.2: VTR3R; U3FML1; G5VV3M61626XX8H2JUUU
#O.1: 20 400/20 400 – PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1-N.2: 22.5X9.00; 315/80 R22.5 156L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Doklad o schválení technické způsobilosti ze země původu: PK387243/ FHD73317/ RZ: AAVF265
První registrace vozidla dle TP Slovenska dne: 3.10.2018
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YV2XTY0G3JA830667
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.