VOLVO FM
- 2019
- ŠEDÁ
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2XTY0G7KA839549
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2XTY0G7KA839549
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM
- Typ
- VTR3R
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 1. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 2019
- Barva
- ŠEDÁ
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ROADFIN STAVBY s.r.o. (IČO 04852427) od 1. 4. 2019
- Vlastník: ROADFIN STAVBY s.r.o. (IČO 04852427) od 28. 1. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 204–607 tis. km (medián 287 750 km, 142 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 4. 2019 | První registrace | Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758) | Registr silničních vozidel |
| 1. 4. 2019 | Nový provozovatel | ROADFIN STAVBY s.r.o. (IČO 04852427) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2026 | Nový vlastník | ROADFIN STAVBY s.r.o. (IČO 04852427) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 244 239 km | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2027 |
| 13. 2. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 207 400 km | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2026 |
| 23. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 170 157 km | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2025 |
| 1. 3. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 135 832 km | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2024 |
| 1. 3. 2023 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 135 831 km | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2024 |
| 9. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 99 601 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2023 |
| 10. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 62 267 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2022 |
| 13. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 30 332 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 3. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)Nový provozovatel ROADFIN STAVBY s.r.o. (IČO 04852427)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-03-3204
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PLZEŇ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-21-03-1936
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-22-03-1840
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-23-03-0041
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-24-02-4934
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-25-02-2357
-
Nový vlastník ROADFIN STAVBY s.r.o. (IČO 04852427)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-26-02-2417
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (VOLVO FM 2019 v ČR v průměru 2,0, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 26,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,4 %
Srovnáváme s 64 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FM
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM
- Typ
- VTR3R
- Varianta
- U3FMA1
- Verze
- G5VV3M616*
- Typ kód
- VTR3R
- VIN
- YV2XTY0G7KA839549
- PČV
- 15663453
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 1. 4. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 2019
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460V EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9030/ 2550/ 3550
- Rozvor [mm]
- 1995+2605+1370
- Provozní hmotnost
- 13340
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 35000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
11500/ 9500
11500/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 38400/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 5400
- Ložná šířka
- 2480
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22,5-156K/ 22,5 X 9,00
315/80 R22,5-156K/ 22,5 X 9,00
315/80 R22,5-156K (2)/ 22,5 X 9,00
315/80 R22,5-156K (2)/ 22,5 X 9,00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCHWARZMULLER S.R.O.
- Výrobní číslo karoserie
- 426380
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10178-132-11
- ES/EU
- e1*2007/46*1445*11
- Číslo ORV
- UBN013435
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2: VTR3R; U3FMA1; G5VV3M61623xx8H2GUUU
#V.9b: 627/2014C; EURO 6 C
#O.1: 22 500/22 500 – platí pro přípojné vozidlo s nápravami uprostřed
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20-21:22.5X11.75; 385/65 R22.5 158-L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Vozidlo dostavěno ve II stupni výroby pod číslem jednacím S-MUHO 1053/2019 TAD na
sklápěcí vozidlo.
Doplněn řádek: 1 , 2 , 6 , 7 , 8 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , G , F.1,.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2XTY0G7KA839549
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.