VOLVO FM
- 2021
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2XTY0G8MA877682
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2XTY0G8MA877682
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 10. 4. 2025. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FM
- Typ
- / VTR3R
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 29. 4. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 4. 2025
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KREPL s.r.o. (IČO 25560166) od 10. 4. 2025
- Provozovatel: KREPL s.r.o. (IČO 25560166) od 10. 4. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 106–330 tis. km (medián 200 643 km, 64 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 4. 2021 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 4. 2025 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 10. 4. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | KREPL s.r.o. (IČO 25560166) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 2. 2026 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | 124 626 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 2. 2027 |
| 10. 2. 2026 | Na žádost zákazníka + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 124 618 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2027 |
| 4. 4. 2025 | Před registrací + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 109 575 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2027 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-04-0264
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Rakouská republikaNový vlastník a provozovatel KREPL s.r.o. (IČO 25560166)Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍVybavení odstraněno z registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2027 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-26-02-0077
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Zprávy z registru
- Souprava 60000/48000 kg, výr. štítek.
- Montáž TZ TŘÍDA C v ext.firmě
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (VOLVO FM 2021 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,3 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 28 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FM
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FM
- Typ
- / VTR3R
- Varianta
- U3FMA1
- Verze
- G6RR3B61826xx8H2DUU
- Typ kód
- VTR3R
- VIN
- YV2XTY0G8MA877682
- PČV
- 18898038
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 29. 4. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 4. 2025
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO (GK4-ASCH)
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
- Typ motoru
- D13K460 EUVI
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8650/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 1995+2355+1370
- Provozní hmotnost
- 15930
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 44000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 34600/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22,5 -160K/ 22,5 X 11,75
385/65 R22,5 -160K/ 22,5 X 11,75
315/80 R22,5 -150K[2]/ 22,5 X 9,00
315/80 R22,5 -150K[2]/ 22,5 X 9,00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- F.X. MEILLER GMBH & CO. KG, MNICHOV, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- 202 1116L 868
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e1*2007/46*1445*21
- Číslo ORV
- UBN360662
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Na základě vyjádření VOLVO provedena změna pol. 15: 60000/48000.
- Další záznamy
- DNE 11.02.2026 NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE FIRMY VOLVO TRUCK CORPORATION ŠVÉDSKO - ZÁPIS SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ RINGFEDER, TYP RF50A, TŘÍDA C, HOMOLOGACE E11 55R-01 0289. ZMĚNA ÚDAJŮ V TP: O.1: 34600/32000, SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ : TŘÍDA C.
*O.1: 20000/20000-PLATÍ PRO PŘÍPOJNÉ VOZIDLO S NÁPRAVAMI UPROSTŘED.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2XTY0G8MA877682
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.