CASE IH BE MAXXUM 140 /

  • 2007
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³

VINZ7BE50180

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/Z7BE50180

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Typ
CASE IH BE MAXXUM 140 /
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
27. 4. 2007
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2007
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
T1 – Tahač
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 9. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
14 919 km
při prohlídce 22. 9. 2026
2
Vlastníci v registru
Zemědělské družstvo VRCHOVINA
od 7. 10. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 4. 2007 První registrace Zemědělské družstvo VRCHOVINA (IČO 25381423) Registr silničních vozidel
10. 5. 2007 Nový vlastník Česká spořitelna, a.s. (IČO 45244782) Registr silničních vozidel
7. 10. 2013 Nový vlastník Zemědělské družstvo VRCHOVINA (IČO 25381423) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

10 00012 00014 00016 000 2020202120222023202420252026 31. 1. 2019: 10 316 km20. 9. 2022: 12 631 km21. 9. 2026: 14 919 km22. 9. 2026: 14 919 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2026 Pravidelná STK Hlučín (č. 6815) 14 919 km způsobilé
4 lehké
  • 4.10.2.1 Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
21. 9. 2030
21. 9. 2026 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 14 919 km – bez závad 21. 9. 2030
20. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Hranice (č. 6814) 12 631 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.5.1 Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
20. 9. 2026
31. 1. 2019 Pravidelná STK Opava (č. 3827) – způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
31. 1. 2023
31. 1. 2019 Měření emisí Opava (č. 580601) 10 316 km způsobilé bez závad 31. 1. 2023
3. 2. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3815) – způsobilé
3 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 2. 2019
3. 2. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3815) – způsobilé bez závad 3. 2. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Zemědělské družstvo VRCHOVINA (IČO 25381423)
  2. Nový vlastník Česká spořitelna, a.s. (IČO 45244782)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2015 · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
  4. Nový vlastník Zemědělské družstvo VRCHOVINA (IČO 25381423)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2019 · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-19-01-1382
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2026 · stanice: Tovární 605, 75301, Hranice · protokol CZ-6814-22-59-9032
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2030 · stanice: JANDOVA 39/68, 74801, HLUČÍN - DARKOVIČKY · protokol CZ-6815-26-59-8057
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (30)

Identifikace

Typ
CASE IH BE MAXXUM 140 /
VIN
Z7BE50180
PČV
11976796
Druh vozidla
Tahač
Kategorie vozidla
T1
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
27. 4. 2007
Datum 1. registrace v ČR
27. 4. 2007
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
667TA/EEL
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/

Rozměry a hmotnosti

Provozní hmotnost
3800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5200/ 9000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
/
/
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
Z7BE50180
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6577-009-07
Číslo TP
ZA018848
Číslo ORV
ZAA144896
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Doplňkový text na TP
UKONČENÍ LEASINGU

Další ověření (externí odkazy)