CASE IH MAXXUM 115
- 2007
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 112 kW ≈ 152 k
VINZ7BE50271
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/Z7BE50271
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 49 dnů (1. 7. 2015 až 19. 8. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- MAXXUM 115
- Typ
- BE
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 13. 6. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 6. 2007
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 112 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Farma Petrovice a.s. (IČO 25334263) od 1. 6. 2017
- Vlastník: Farma Petrovice a.s. (IČO 25334263) od 11. 10. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 6. 2007 | První registrace | Zdeněk Bubela (IČO 60001143) | Registr silničních vozidel |
| 30. 3. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 7. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 19. 8. 2015 | Nový vlastník | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 19. 8. 2015 | Nový provozovatel | Danoslava Pešková (IČO 03362752) | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2017 | Nový vlastník | Danoslava Pešková (IČO 03362752) | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2017 | Nový provozovatel | Farma Petrovice a.s. (IČO 25334263) | Registr silničních vozidel |
| 8. 6. 2017 | Nový vlastník | Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) | Registr silničních vozidel |
| 11. 10. 2022 | Nový vlastník | Farma Petrovice a.s. (IČO 25334263) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 6. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | 10 068 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2028 |
| 7. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Dubicko (č. 6801) | 9 165 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2020 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | 6 310 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 6. 2024 |
| 3. 6. 2020 | Měření emisí | Dubicko (č. 480925) | 6 310 km | – | bez závad | 3. 6. 2024 |
| 28. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 6. 2020 |
| 18. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 11. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 11. 2015 |
| 30. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zdeněk Bubela (IČO 60001143)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-09-03-0121Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2011 · stanice: SLUNNÁ 98, 790 01, JESENÍK - BUKOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-15-06-0290Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 787 01, ŠUMPERK
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní 11, 783 11, ŠtěpánovEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní 11, 783 11, ŠtěpánovEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov
-
Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)Nový provozovatel Danoslava Pešková (IČO 03362752)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2020 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-17-53-8038
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-17-55-8038
-
Nový vlastník Danoslava Pešková (IČO 03362752)Nový provozovatel Farma Petrovice a.s. (IČO 25334263)
-
Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-19-58-8016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2024 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 5, 789 72, DUBICKO · protokol CZ-6801-20-56-9005
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 5, 789 72, DUBICKO · protokol CZ-6801-22-60-9004
-
Nový vlastník Farma Petrovice a.s. (IČO 25334263)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2028 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 779 00, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-24-06-0152
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- MAXXUM 115
- Typ
- BE
- Varianta
- BEKC7B
- Verze
- APH06
- Typ kód
- BE
- VIN
- Z7BE50271
- PČV
- 7667897
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- CNH INTERNATIONAL, S.A., LUCEMBURSKO
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 13. 6. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 6. 2007
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 11
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- 667TA/EDF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 112 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 97/68IA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2340
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4954/ 2550/ 3050
- Rozvor [mm]
- 2652
- Provozní hmotnost
- 5200
- Hmotnosti provozní Do
- 6954
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9000/ 9000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3600/ 3600
7300/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 17385
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 24339
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14.9 R 28 128 A8/ W13 X 28
18.4 R 38 146 A8/ W16L X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6577-007-00
- ES/EU
- e1*2003/37*0285*
- Číslo TP
- ZA047858
- Číslo ORV
- ZAA361243
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- *40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové a dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla
*29: 4 420 - 4 954
*30: 2 170 - 2 550
*31: 2 705 - 3 050
*35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol,
pneumatik, typů spojovacích zařízení. Traktor může být vybaven
přídavným závažím o hmotnosti až 884 kg (16x45+164) vpředu a 390 kg
(6x65) vzadu nebo předním TBZ.
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, příp. další výbavě
traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 30 mm/2 000; výkyvné táhlo/1 000; hák/3 000; TBZ
kat. 3/neuvedeno
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W14Lx28; 440/65 R 28 131 A8; 3 600 / W15Lx28; 480/65 R 28 136 A8; 3
600 W18Lx28; 520/60 R 28 138 D; 3 600 / W16Lx28; 540/65 R 28 142 A8;
3 600
*45,37 Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W16Lx38; 540/65 R 38 147 A8; 6 150 / W18Lx38; 600/65 R 38 153 A8; 7
300 DW20Ax38; 650/60 R 38 155 D; 7 300 / DW20Ax38; 650/65 R 38 157
A8; 7 300 Další kola a pneumatiky jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty kol nesplňují předepsané požadavky.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: Z7BE50271
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.