CASE IH PUMA 165

  • 2009
  • ČERVENÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 150 kW ≈ 204 k

VINZ8BH52392

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/Z8BH52392

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 165
Typ
CASE IH PUMA 165 BH / BH
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
18. 5. 2009
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2009
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
150 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 1. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
16 581 km
při prohlídce 20. 1. 2026
1
Vlastník v registru
ZD Dobruška a.s.
od 18. 5. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 5. 2009 První registrace ZD Dobruška a.s. (IČO 00128112) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

7 50010 00012 50015 00017 500 20182020202220242026 19. 5. 2017: 9 299 km21. 1. 2022: 13 420 km20. 1. 2026: 16 581 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 1. 2026 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 6617) 16 581 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 1. 2030
21. 1. 2022 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) – způsobilé bez závad 21. 1. 2026
21. 1. 2022 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 13 420 km způsobilé bez závad 21. 1. 2026
19. 5. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) 9 299 km způsobilé bez závad 19. 5. 2021
16. 5. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3631) – způsobilé bez závad 16. 5. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ZD Dobruška a.s. (IČO 00128112)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2013
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2021 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 54701, NÁCHOD · protokol CZ-3623-17-05-0917
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2026 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-01-0840
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2030 · stanice: ROUDNICE, PARC. Č. 161/18 A 161/1, 50327, LHOTA POD LIBČANY · protokol CZ-6617-26-01-0010
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 165
Typ
CASE IH PUMA 165 BH / BH
Varianta
BHGCFB
Typ kód
BH
VIN
Z8BH52392
PČV
2328911
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH INTERNATIONAL, S.A., LUCEMBURSKO
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
18. 5. 2009
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2009
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CNH SLTV13
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
667TA/EBN
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
150 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68HA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2360
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5866/ 2550/ 3165
Rozvor [mm]
2884
Provozní hmotnost
7900
Hmotnosti provozní Do
8650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32100/ 32100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R 28 142 A8/ W18L X 28
710/70 R 38 166 A8/ DW23A X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Výrobní číslo karoserie
Z8BH52392
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2, 3
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6530-001-00
ES/EU
e13*2005/67*0014
Číslo TP
ZA118864
Číslo ORV
ZAB021046
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Další záznamy
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
Variabilní provedení vozidla:
*29: 5 017 - 5 773
*30: 2 158 - 2 982
*31: 3 040 - 3 165
*29,30,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů náprav, typů spojovacích zařízení atd. Traktor
může být vybaven přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1 650 kg
(2x250+500+450+200) nebo předním TBZ, vzadu o hmotnosti až 636 kg
(2x91+2x227).
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky, stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb.,
v závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, případně další
výbavě traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice 30 nebo 38 mm/2 500; výkyvné táhlo/1 500; hák/3
000; přední TBZ kat. 2
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W15Lx30; 14.9 R 30 129 A8; 3 700 // W15Lx30; 16.9 R 30 137 A8; 4 600
W15Lx28; 16.9 R 28 136 A8; 4 480 // W15Lx28; 480/70 R 28 140 A8; 5 000
W16Lx28; 540/65 R 28 137 A8; 4 600 // W15Lx30; 480/70 R 30 141 A8; 5
150
*45,37 Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W18Lx32; 18.4 R 32 148 A8; 6 300 // W18Lx42; 20.8 R 42 155 A8; 7 750
W18Lx38; 20.8 R 38 153 A8; 7 300 // W18Lx38; 580/70 R 38 155 A8; 7 750
W18Lx38; 650/65 R 38 154 A8; 7 500 // DW18Lx38; 650/75 R 38 169 A8; 9
500 Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k
obsluze. Je zakázán provoz na pozemních komunikacích, je-li traktor
vybaven dvojmontáží kol přední nápravy.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m (změna rozchodu, dvojmontáž zadní
nápravy) navíc
- není splněna podmínka na vzdálenost světelných zařízení od boku
vozidla,
- celková šířka je větší než je předepsáno.

Další ověření (externí odkazy)