CASE IH CVX 160

  • 2008
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6596 cm³
  • 135 kW ≈ 184 k

VINZ8SD04217

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/Z8SD04217

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
CVX 160
Typ
CASE IH CVX 160 SD / SD
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
24. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
24. 11. 2008
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6596 cm³
Výkon
135 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 16. 1. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
13 176 km
při prohlídce 16. 1. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo
od 24. 11. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 11. 2008 První registrace Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (IČO 00140422) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 2013201520172019202120232025 21. 11. 2012: 41 500 km28. 11. 2016: 88 715 km10. 12. 2020: 10 320 km16. 1. 2025: 13 176 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 13 176 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
16. 1. 2029
10. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 10 320 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
10. 12. 2024
28. 11. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3730) 88 715 km způsobilé
2 lehké
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
28. 11. 2020
21. 11. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3730) 41 500 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 11. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (IČO 00140422)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2012
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-16-11-0812
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-12-0290
  5. Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2029 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-01-0513
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • NESTANDARD. PNEU

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
CVX 160
Typ
CASE IH CVX 160 SD / SD
Varianta
SDH1S7B
Typ kód
SD
VIN
Z8SD04217
PČV
8851634
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH INTERNATIONAL, S.A., LUCEMBURSKO
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
24. 11. 2008
Datum 1. registrace v ČR
24. 11. 2008
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - CNH 130.05
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SISU DIESEL, INC., LINNAVUORI, FINSKO
Typ motoru
620.62
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
135 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68IA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.81
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2290
Za jízdy
83

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5185/ 2550/ 3042
Rozvor [mm]
2821
Provozní hmotnost
6330
Hmotnosti provozní Do
8090
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
11500/ 11500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4400/ 4400
9000/ 9000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 20225
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3000/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 28315
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
480/70 R 30 141 A8/ W15L X 30
620/70 R 42 160 A8/ DW20A X 42
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH ÖSTERREICH, GMBH, RAKOUSKO
Výrobní číslo karoserie
Z8SD04217
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2, 3N
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6546-003-02
ES/EU
e1*2003/37*0278*
Číslo TP
ZA163615
Číslo ORV
ZAA263208
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Další záznamy
Na základě potvrzení výrobce schváleno alternativní použití pneu:
*44: W16X30; 540/65 R30 153 A8; *45: W20X42; 650/65 R42 173 A8
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*40: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního
stroje při rychlosti do 20 km/h smí být nejvýše 3 000 kg.
*58: Jednohadicové a dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 749 - 5 185
*30: 2 304 - 2 550
*31: 2 992 - 3 042
*29,30,31,35: Rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží,
kol, pneumatik, typů spojovacích zařízení. Traktor může být vybaven
přídavným závažím vpředu o hmotnosti až 1 420 kg
(10x45+110+220+160+480) nebo předním TBZ.
*39,41: Při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétní hodnoty
hmotností platí podmínky stanovené v § 14 vyhlášky č. 341/2002 Sb. v
závislosti na konkrétní sestavě přídavných závaží, příp. další výbavě
traktoru.
*42,38: Spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg:
automatická hubice/2 500; výkyvné táhlo/2 250; hák/3 000; piton/3
000; kulový závěs K80/3
500; přední TBZ/neuvedeno.
*44,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W15Lx28; 16.9 R 28 136 A8; 4 400 // W16Lx28; 540/65 R 28 142 A8; 4 400
W15Lx26; 16.9 R 26 135 A8; 4 360 // W15Lx26; 480/70 R 26 139 A8; 4 400
*45,37: Kola; pneumatiky; největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
DW18Lx38; 20.8 R 38 153 A8; 7 300 // DW18Lx38; 650/65 R 38 157 A8; 8
250 DW20Ax38; 600/65 R 38 153 A8; 7 300 // W16Lx38; 520/70 R 38 150
A8; 6 700 Další přípustné kombinace pneumatik jsou uvedeny v návodu
na obsluhu. Je zakázán provoz na pozemních komunikacích je-li traktor
vybaven dvojmontáží kol přední nápravy.
Traktor plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
- kryty zadních kol neplní některé předepsané požadavky,
a při překročení šířky 2.55 m navíc
- celková šířka je větší než je předepsáno,
- vzdálenost světelných zařízení od bočního obrysu vozidla je větší
než je předepsáno.

Další ověření (externí odkazy)