CASE IH MAXXUM 140

  • 2011
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 104 kW ≈ 141 k

VINZABE52782

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZABE52782

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 45 dnů (8. 8. 2025 až 22. 9. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
MAXXUM 140
Typ
CASE IH MAXXUM 140 BE / BE
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
18. 5. 2011
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2011
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
104 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
9 805 km
při prohlídce 28. 5. 2024
5
Vlastníků v registru
ČSOB Leasing, a.s.
od 22. 9. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 5. 2011 První registrace David Urbánek (IČO 62444531) Registr silničních vozidel
2. 3. 2020 Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel
21. 10. 2024 Nový vlastník David Urbánek (IČO 62444531) Registr silničních vozidel
8. 8. 2025 Nový vlastník a provozovatel VOBOSYSTÉM s.r.o. (IČO 46350101) Registr silničních vozidel
22. 9. 2025 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

2 5005 0007 50010 000 20162018202020222024 21. 12. 2015: 2 968 km27. 4. 2016: 3 140 km31. 1. 2020: 6 402 km31. 1. 2020: 6 403 km26. 2. 2020: 6 419 km28. 5. 2024: 9 804 km28. 5. 2024: 9 805 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 5. 2024 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 9 805 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
28. 5. 2028
28. 5. 2024 Měření emisí Velim (č. 420422) 9 804 km způsobilé bez závad 28. 5. 2026
26. 2. 2020 Evidenční kontrola Velim (č. 3238) 6 419 km způsobilé bez závad
31. 1. 2020 Pravidelná STK Velim (č. 3238) 6 403 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 1. 2024
31. 1. 2020 Měření emisí Velim (č. 420422) 6 402 km způsobilé bez závad 31. 1. 2024
27. 4. 2016 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3238) 3 140 km způsobilé bez závad
21. 12. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3238) 2 968 km způsobilé bez závad 21. 12. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel David Urbánek (IČO 62444531)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 18. 5. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2019 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-20-01-1671
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-20-02-1579
  6. Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2028 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-05-1688
  8. Nový vlastník David Urbánek (IČO 62444531)
  9. Nový vlastník a provozovatel VOBOSYSTÉM s.r.o. (IČO 46350101)
  10. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (CASE IH MAXXUM 140 2011 v ČR obvykle 2,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 88,9 %

Srovnáváme s 27 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CASE IH MAXXUM 140

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
MAXXUM 140
Typ
CASE IH MAXXUM 140 BE / BE
Varianta
BEFC7B
Verze
APH06
Typ kód
BE
VIN
ZABE52782
PČV
4555521
Druh vozidla
TRAKTOR
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
18. 5. 2011
Datum 1. registrace v ČR
18. 5. 2011
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 11
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
667TA/MEJ
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
104 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68IA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.68
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2370
Za jízdy
84

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4954/ 2550/ 3050
Rozvor [mm]
2652
Provozní hmotnost
5030
Hmotnosti provozní Do
6954
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
9000/ 9000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
3600/ 3600
6000/ 6000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 17385
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 24339
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
14.9 R 28 128 A8/ W13 X 28
18.4 R 38 146 A8/ W16L X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Výrobní číslo karoserie
ZABE52782
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2. 3. 6577
ES/EU
E1*2003/37*0285*
Číslo ORV
UBL925894
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Další záznamy
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E1*2003/37*0285*02
*23: 2
*35: 5 030 - 6 954
*36: 9 000/9 000
*37: 3 600 / 3 600; 7 300 / 6 000
*39: 32 000/17 385
*40: 3 500/1 500
*41: 40 000/24 339
*56X: NE
*57X: ANO
*58X: VZDUCHOVÉ
[NAHRAZUJE ZTP Č. 6577-03-01.
ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*6: BEFCFB
*20: BEZPEČNOSTNÍ KABINA - SLTV 12
*32: 2 661 (BEXXFX)
*60: TRAKTOR JE VYBAVEN OTOČNÝM PRACOVIŠTĚM, KTERÉ MŮŽE BÝT POUŽITO
NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH VÝHRADNĚ K PRACOVNÍ ČINNOSTI NIKOLIV K
PŘEPRAVĚ TRAKTORU (SOUPRAVY) ZA PODMÍNEK UVEDENÝCH V NÁVODU K
OBSLUZE.]
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 520X110 MM.
*40: NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO
STROJE PŘI RYCHLOSTI 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
*58: JEDNOHADICOVÉ A DVOUHADICOVÉ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA
*29: 4 420 - 4 954
*30: 2 170 - 2 550
*31: 2 705 - 3 050
*35: ROZMEZÍ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, KOL,
PNEUMATIK, TYPŮ SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ. TRAKTOR MŮŽE BÝT VYBAVEN
PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM O HMOTNOSTI AŽ 884 KG (16X45+164) VPŘEDU A 390 KG
(6X65) VZADU NEBO PŘEDNÍM TBZ.
*39,41: PŘÍPOJNÁ HMOTNOST NÁVĚSU KATEGORIE OT JE 19 500 KG (V
SOUPRAVĚ 26 454). PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PRO KONKRÉTNÍ
HODNOTY HMOTNOSTÍ PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ V § 14 VYHLÁŠKY Č.
341/2002 SB. V ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ,
PŘÍP. DALŠÍ VÝBAVĚ TRAKTORU.
*42,38: SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG:
AUTOMATICKÁ HUBICE 30 MM/2 000; VÝKYVNÉ TÁHLO/1 000; HÁK/3 000; TBZ
KAT. 3/NEUVEDENO
*44,37: KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W14LX28; 440/65 R 28 131 A8; 3 600 // W15LX28; 480/65 R 28 136 A8; 3
600 W18LX28; 520/60 R 28 138 D; 3 600 // W16LX28; 540/65 R 28 142 A8;
3 600
*45,37 KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W16LX38; 540/65 R 38 147 A8; 6 150 // W18LX38; 600/65 R 38 153 A8; 7
300 DW20AX38; 650/60 R 38 155 D; 7 300 // DW20AX38; 650/65 R 38 157
A8; 7 300 DALŠÍ KOLA A PNEUMATIKY JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
- KRYTY KOL NESPLŇUJÍ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY.

Další ověření (externí odkazy)