CASE IH PUMA 225

  • 2011
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 185 kW ≈ 252 k

VINZABH52484

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZABH52484

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA 225
Typ
CASE IH PUMA 225 BH / BH
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
10. 3. 2011
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2011
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
185 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
12 492 km
při prohlídce 19. 6. 2024
1
Vlastníků v registru
Zemědělské družstvo vlastníků Třebařov
od 10. 3. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 3. 2011 První registrace Zemědělské družstvo vlastníků Třebařov (IČO 47452951) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 20162018202020222024 23. 9. 2015: 4 452 km27. 1. 2020: 9 163 km27. 1. 2020: 9 164 km19. 6. 2024: 12 492 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Chornice (č. 6604) 12 492 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 4.8.1.2.1 Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 7.4.1.2 Výstražný trojúhelník chybí, je neúplný nebo poškozený tak, že je omezena jeho funkce (viditelnost, použitelnost). lehká
19. 6. 2028
27. 1. 2020 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 9 164 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 1. 2024
27. 1. 2020 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 9 163 km způsobilé bez závad 27. 1. 2024
23. 9. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 6604) 4 452 km způsobilé
2 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
23. 9. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo vlastníků Třebařov (IČO 47452951)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 10. 3. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2019 · stanice: Trnavská 50, 569 42, Chornice
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-20-01-0119
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2028 · stanice: Trnavská 50, 569 42, Chornice · protokol CZ-6604-24-56-0046
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (CASE IH PUMA 225 2011 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 23 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA 225
Typ
CASE IH PUMA 225 BH / BH
Varianta
BHLCFB
Typ kód
BH
VIN
ZABH52484
PČV
10466666
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
10. 3. 2011
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2011
Druh (typ)
KOLOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Typ motoru
667TA/EBV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
185 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2320
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5773/ 2550/ 3165
Rozvor [mm]
2884
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5300/ 5300
9500/ 9500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28575/ 28575
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R 28 142 A8/ W18L X 28
710/70 R 38 166 A8/ DW23A X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH UK, LTD., BASILDON, VELKÁ BRITÁNIE
Výrobní číslo karoserie
ZABH52484
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 2, 3
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6530-005-00
Číslo TP
ZA183634
Číslo ORV
ZAA228068
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ

Další ověření (externí odkazy)