ROLFO C 171

  • 2008
  • ZELENÁ-METAL

VINZAHB1SAAS30092154

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZAHB1SAAS30092154

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ROLFO
Model
ROLFO C 171
Typ
ROLFO PEGASUS H C 171 / C 171
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
18. 6. 2008
Datum 1. registrace v ČR
7. 11. 2011
Barva
ZELENÁ-METAL
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
neuvedeno
4
Vlastníci v registru
CAMPA TRANSPORT s.r.o.
od 22. 11. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 6. 2008 První registrace Registr silničních vozidel
7. 11. 2011 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
7. 11. 2011 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
7. 11. 2011 Nový provozovatel Bc. Petr Choma (IČO 69394296) Registr silničních vozidel
17. 2. 2015 Nový provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) Registr silničních vozidel
8. 2. 2017 Nový vlastník a provozovatel TO-BE Company s.r.o. (IČO 29161894) Registr silničních vozidel
29. 1. 2019 Nový vlastník a provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) Registr silničních vozidel
22. 11. 2021 Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 8. 2025 Pravidelná STK Rosice (č. 3735) – způsobilé
2 lehké
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 8. 2026
20. 5. 2024 Pravidelná STK Rosice (č. 3735) – způsobilé
2 lehké
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
20. 5. 2025
15. 12. 2022 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
15. 12. 2023
1. 11. 2021 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
1. 11. 2022
14. 10. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 10. 2021
21. 10. 2019 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 10. 2020
24. 1. 2019 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 1. 2020
27. 12. 2017 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) – způsobilé
4 lehké
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 12. 2018
3. 2. 2017 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 2. 2018
23. 11. 2015 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) – způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození zařízení brzdového systému (např. protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 11. 2016
12. 2. 2015 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3714) – způsobilé bez závad
11. 11. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3714) – způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 11. 2015
11. 11. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) – způsobilé
3 lehké
  • 4.3.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) brzdová svítilna. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 11. 2014
16. 11. 2012 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) – způsobilé bez závad 16. 11. 2013
4. 11. 2011 Evidenční kontrola Liberecký kraj (č. 3504) – způsobilé bez závad 4. 11. 2011
2. 11. 2011 Před schvál. tech. způsob. vozidla Středočeský kraj (č. 3225) – způsobilé
1 lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
2. 11. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-11-11-0185
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-11-11-0341
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel Bc. Petr Choma (IČO 69394296)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2012 · stanice: (ABC) STK NEZJIŠTĚNO, INFO POUZE DLE TP
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2013 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-12-11-0944
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2013 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-13-11-0708
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2014 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2015 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2015 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-14-11-0070
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-15-02-0097
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
  9. Nový provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2016 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-15-11-1399
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2016 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2018 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-17-02-0131
  12. Nový vlastník a provozovatel TO-BE Company s.r.o. (IČO 29161894)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2018 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-17-12-1188
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-01-0902
  15. Nový vlastník a provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Konec vyřazení z provozu JABLONEC NAD NISOU
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2020 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-19-10-0887
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2021 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-20-10-0519
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2022 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-21-11-0050
  20. Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010)
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2023 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-22-12-0464
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2025 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-24-05-0689
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-25-08-0179
  24. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
ROLFO
Obchodní označení
ROLFO C 171
Typ
ROLFO PEGASUS H C 171 / C 171
Typ kód
C 171
VIN
ZAHB1SAAS30092154
PČV
7176289
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
ROLFO, S.P.A., BRA, ITÁLIE
Rok výroby
2008
Datum 1. registrace
18. 6. 2008
Datum 1. registrace v ČR
7. 11. 2011
Druh (typ)
PRO PŘEPRAVU VOZIDEL
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
/ 12000/ 2550
Rozvor [mm]
4000
Provozní hmotnost
9700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Ložná délka
7325
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/70 R 17.5 143/141 J [2]/ 17.5 X 6.75
245/70 R 17.5 143/141 J [2]/ 17.5 X 6.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ROLFO, S.P.A., BRA, ITÁLIE
Barva
ZELENÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo ORV
UBM429802
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
04.09.2017 ZMĚNA SÍDLA: 20.11.2025 MD ČR POD. Č.J. MD-264/2025/160/1147 ZASLANO ZADRŽENÉ ORV UBB942144 + RZ: 4L42316 - ULOŽENY NA RM BRNO
Další záznamy
PŘÍVĚS SPLŇUJE POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DATUM 1. REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN: 18.06.2008
PŘEDLOŽEN PROTOKOL O TK CZ 3225-11-11-0185

Další ověření (externí odkazy)