APRILIA SR MAX 300

  • 2012
  • ČERNÁ
  • benzin (BA)
  • 278 cm³
  • 16,1 kW ≈ 22 k

VINZAPM3560001003055

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZAPM3560001003055

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
APRILIA
Model
SR MAX 300
Typ
PIAGGIO . M35 / M35
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
5. 6. 2012
Datum 1. registrace v ČR
5. 6. 2012
Barva
ČERNÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
278 cm³
Výkon
16,1 kW
Kategorie
LC – MOTOCYKL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 6. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
24 806 km
při prohlídce 23. 6. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníků v registru
MOTOBOOM s.r.o.
od 29. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 6. 2012 První registrace PJ ATELIER s.r.o. (IČO 24805254) Registr silničních vozidel
15. 9. 2020 Nový vlastník a provozovatel MARAVAP s.r.o. (IČO 04659236) Registr silničních vozidel
30. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
29. 6. 2026 Nový vlastník a provozovatel MOTOBOOM s.r.o. (IČO 05915686) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

10 00020 00030 000 20172019202120232025 30. 5. 2016: 13 630 km28. 5. 2018: 19 043 km7. 9. 2020: 22 989 km25. 3. 2022: 24 793 km30. 5. 2022: 29 550 km23. 6. 2026: 24 806 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 6. 2026 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3331) 24 806 km nižší než dříve způsobilé bez závad 23. 6. 2030
30. 5. 2022 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 29 550 km způsobilé bez závad 30. 5. 2026
25. 3. 2022 Evidenční kontrola České Budějovice (č. 3307) 24 793 km způsobilé bez závad
7. 9. 2020 Evidenční kontrola Praha (č. 3126) 22 989 km způsobilé bez závad
28. 5. 2018 Pravidelná STK Praha (č. 3117) 19 043 km způsobilé bez závad 28. 5. 2020
30. 5. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3117) 13 630 km způsobilé bez závad 30. 5. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel PJ ATELIER s.r.o. (IČO 24805254)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2018 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2018 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-16-05-1283
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-18-05-1029
  4. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2022
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-20-09-0380
  6. Nový vlastník a provozovatel MARAVAP s.r.o. (IČO 04659236)
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-03-4129
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-05-5757
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2030 · stanice: OKRUŽNÍ 647, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3331-26-06-0656
  11. Nový vlastník a provozovatel MOTOBOOM s.r.o. (IČO 05915686)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
APRILIA
Obchodní označení
SR MAX 300
Typ
PIAGGIO . M35 / M35
Varianta
6
Verze
00
Typ kód
M35
VIN
ZAPM3560001003055
PČV
8542668
Druh vozidla
MOTOCYKL
Druh vozidla 2. ř.
SKÚTR
Kategorie vozidla
LC
Výrobce vozidla
PIAGGIO & C.
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
5. 6. 2012
Datum 1. registrace v ČR
5. 6. 2012
Druh (typ)
SKÚTR
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
PIAGGIO & C.
Typ motoru
M356M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
16.1 / 7250
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
278
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
125
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0.086

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/120B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 3625
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
2110/ 780/ 1400
Rozvor [mm]
1515
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
188
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
370/ 370
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
140/ 140
250/ 250
/
/
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
120/70 - 15 56P / 3.00 X 15
140/60 - 14 64P / 3.50 X 14
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Barva doplňková
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5587-003-02
ES/EU
E3*2002/24*0402
Číslo ORV
UBO461293
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
118
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*3(J):L3e-dle členění ES
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)