ALFA ROMEO 166 3.2 V6 24V

  • 2004
  • ŠEDÁ
  • BA 95 B + LPG
  • 3179 cm³
  • 176 kW ≈ 239 k

VINZAR93600000087737

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZAR93600000087737

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 13 dnů (4. 9. 2014 až 17. 9. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ALFA ROMEO
Model
166 3.2 V6 24V
Typ
ALFA ROMEO 166 3.2 V6 24V 936 / 936
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
13. 1. 2004
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2010
Barva
ŠEDÁ
Palivo
BA 95 B + LPG
Zdvihový objem
3179 cm³
Výkon
176 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
157 218 km
při prohlídce 21. 10. 2016
4
Vlastníků v registru
HELIMAK s.r.o.
od 6. 8. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 1. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
9. 12. 2010 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
9. 12. 2010 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
19. 9. 2011 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 10. 2011 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
4. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 9. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 8. 2018 Nový vlastník a provozovatel HELIMAK s.r.o. (IČO 29280125) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

75 000100 000125 000150 000175 000 201120122013201420152016 29. 11. 2010: 95 800 km29. 11. 2010: 95 850 km30. 9. 2011: 111 495 km6. 12. 2012: 125 520 km17. 9. 2014: 144 100 km2. 12. 2014: 146 792 km21. 10. 2016: 157 218 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 7. 2018 Evidenční kontrola Boskovice (č. 3728) – způsobilé bez závad
21. 10. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3726) 157 218 km způsobilé bez závad 21. 10. 2018
2. 12. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3762) 146 792 km způsobilé bez závad 2. 12. 2016
17. 9. 2014 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3761) 144 100 km způsobilé bez závad
6. 12. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3725) 125 520 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 12. 2014
30. 9. 2011 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3725) 111 495 km způsobilé bez závad 30. 9. 2011
29. 11. 2010 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3819) 95 850 km způsobilé bez závad 29. 11. 2010
29. 11. 2010 Před schvál. tech. způsob. vozidla Zlínský kraj (č. 3819) 95 800 km způsobilé bez závad 29. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2012
  3. První registrace v ČR
    Nový provozovatel fyzická osoba
  4. Nový provozovatel fyzická osoba
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2011 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2014 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2014 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 61900, BRNO - HORNÍ HERŠPICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2014 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 61900, BRNO - HORNÍ HERŠPICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2016 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2018 · stanice: 665 01 ROSICE, BRNĚNSKÁ 392
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2018 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-18-07-0908
  13. Nový vlastník a provozovatel HELIMAK s.r.o. (IČO 29280125)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • POHON PLYNEM

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
ALFA ROMEO
Obchodní označení
166 3.2 V6 24V
Typ
ALFA ROMEO 166 3.2 V6 24V 936 / 936
Varianta
AXB00
Verze
17
Typ kód
936
VIN
ZAR93600000087737
PČV
9896351
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
FIAT AUTO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
13. 1. 2004
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2010
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FIAT AUTO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
936A000
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
176 / 6200
Palivo
BA 95 B + LPG
Zdvihový objem [cm³]
3179
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
245

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2002/80B
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
18.3 / 9.1 / 12.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 4650
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4720/ 1800/ 1416
Rozvor [mm]
2700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1615
Hmotnosti provozní Do
1695
Hmotnosti zatížení SZ
60
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2050/ 2050
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1100/ 1100
1100/ 1100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3550/ 3550
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/45 ZR17 91Y/ 7.5 J X 17 ET 36.5
225/45 ZR17 91Y/ 7.5 J X 17 ET 36.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Výrobní číslo karoserie
ZAR93600000087737
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
.
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
3987-015-01
ES/EU
e3*98/14*0041*06
Číslo TP
UI580111
Číslo ORV
UAT930848
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
BOSKOVICE
Doplňkový text na TP
DOVOZ MUVS1620/10618/OSA-HU 9.12.2010 ITÁLIE ALTER. POHON NA PROPAN BUTAN ČP 3760511319
Další záznamy
CO2: 434/217/297 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*20-21:
6.5 J x 16 ET36.5; 205/55 R16 91W
8 J x 18 ET36.5; 235/40 R18 91Y
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo může být vybaveno rezervní pneumatikou na nouzové dojetí o
rozměru T125/80 R16 97M (pro rychlost max. 80 km/h) na ráfku 4.00B x
16 ET25 nebo T125/90 R15 96M (pro rychlost max. 80 km/h) na ráfku
4.00B x 15 ET25.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Stát poslední registrace - Itálie.

Další ověření (externí odkazy)