C.I.R. GRAPAR TL7S
- 2013
- STŘÍBRNÁ
VINZB3S3000000063331
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZB3S3000000063331
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika), datum dovozu 14. 8. 2013. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- C.I.R.
- Model
- GRAPAR TL7S
- Typ
- / S34DAC3
- Datum 1. registrace
- 19. 8. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 8. 2013
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Daniel Hambálek (IČO 72195312) od 9. 3. 2021
- Provozovatel: Daniel Hambálek (IČO 72195312) od 9. 3. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 8. 2013 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 19. 8. 2013 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 19. 8. 2013 | Nový provozovatel | Roman Vachl (IČO 45415820) | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2020 | Nový vlastník | Roman Vachl (IČO 45415820) | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Daniel Hambálek (IČO 72195312) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 12. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2026 |
| 22. 2. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2025 |
| 15. 2. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 2. 2024 |
| 23. 2. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 2. 2023 |
| 17. 2. 2021 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 2. 2022 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 2. 2021 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2020 |
| 22. 6. 2018 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2019 |
| 3. 7. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2018 |
| 7. 8. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2016 |
| 18. 8. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2015 |
| 12. 8. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Dovoz ze zahraničí Italská republika
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Roman Vachl (IČO 45415820)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-07-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-06-5425
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-05-3529
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-02-1230
-
Nový vlastník Roman Vachl (IČO 45415820)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-02-3415Vyřazení z provozu PŘEŠTICE
-
Nový vlastník a provozovatel Daniel Hambálek (IČO 72195312)Konec vyřazení z provozu PŘEŠTICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-02-0707
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-02-0393
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-02-0658
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-12-0242
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- C.I.R.
- Obchodní označení
- GRAPAR TL7S
- Typ
- / S34DAC3
- Varianta
- 00IPFN
- Verze
- 3922RSRFRFS
- Typ kód
- S34DAC3
- VIN
- ZB3S3000000063331
- PČV
- 12756472
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- COMPAGNIA ITALIANA RIMORCHI S.R.L., ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 19. 8. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 8. 2013
- Druh (typ)
- CISTERNA TL7S
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10640/ 2550/ 3600
- Rozvor [mm]
- T4840+1310+1310
- Provozní hmotnost
- 6180
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T 12000/
9000/ 8000
8000/ 9000
8000/ 9000 - Objem cisterny
- 32
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160J/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- GRAPAR S.R.L., MODUGNO, ITÁLIE
- Výrobní číslo karoserie
- 13053/13-M53
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H 50 - X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e4*2007/46*0159*00
- Číslo TP
- UD791822
- Číslo ORV
- UBB136874
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- UPŘESNĚNÍ BARVY: KOMBINACE- STŘÍBRNÁ/BÍLÁ/ŠEDÁ
CISTERNA ROZDĚLENA NA TŘI KOMORY O OBJEMU: 12.500L + 6.000 + 13.500L
VOZIDLO NEBYLO DOPOSUD REGISTROVÁNO - NOVÉ VOZIDLO
VOZIDLO MÁ OSVĚDČENÍ O HOMOLOGACI TYPU ES - PŘDLOŽEN COC LIST
POTVRZENÍ O SHODNOSTI VÝROBCEM KAROSERIE - GRAPAR
TECHNICKÉ DATA ČERPÁNY S PŘEDLOŽENÉHO COC LISTU.
DLE PŘEDLOŽENÝCH DOKLADŮ VOZIDLO VYHOVUJE TECH. POŽADAVKŮM ZÁKONA Č. 56/2001 Sb.
ve znění pozdějších změn a údajů.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZB3S3000000063331
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.