CASE IH PUMA CVX 165
- 2012
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6728 cm³
- 150 kW ≈ 204 k
VINZBBH53933
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 2:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZBBH53933
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 15. 10. 2012. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CASE IH
- Model
- PUMA CVX 165
- Typ
- BH
- Datum 1. registrace
- 25. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 6. 2013
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6728 cm³
- Výkon
- 150 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Petr Kubal (IČO 66344867) od 10. 6. 2013
- Provozovatel: Petr Kubal (IČO 66344867) od 10. 6. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 5. 2012 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 10. 2012 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 10. 6. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Petr Kubal (IČO 66344867) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 6. 2025 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | 7 665 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 6. 2029 |
| 16. 6. 2025 | Měření emisí | Sušice (č. 440404) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2029 |
| 14. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3403) | 3 943 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2025 |
| 5. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2021 |
| 10. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | 362 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 10. 10. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3513) | 362 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Petr Kubal (IČO 66344867)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEMVybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2021 · stanice: ČÍMICE 77, 342 01, ČÍMICE · protokol CZ-3403-17-06-0100
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2025 · stanice: ČÍMICE 77, 342 01, ČÍMICE · protokol CZ-3403-21-06-0379
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2029 · stanice: ČÍMICE 77, 342 01, ČÍMICE · protokol CZ-3403-25-06-0413
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- CASE IH
- Obchodní označení
- PUMA CVX 165
- Typ
- BH
- Varianta
- BHGCXE
- Typ kód
- BH
- VIN
- ZBBH53933
- PČV
- 12422907
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- CNH EUROPE HOLDING, S.A., LUCEMBURSKO
- Datum 1. registrace
- 25. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 6. 2013
- Druh (typ)
- ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- CNH UK LTD, BASILDON, V.BRITÁNIE
- Typ motoru
- 667TA/EBN
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 150 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6728
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 97/68HA
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,06
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 2360
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4816/ 2490/ 3165
- Rozvor [mm]
- 2884
- Provozní hmotnost
- 8150
- Hmotnosti provozní Do
- 8650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13000/ 11780
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 4480
9500/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 31850/ 29450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Výška do
- 3215
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 600/65 R 28 147 A8/ W18L X 28
650/75 R 38 169 A8/ DW23A X 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CNH UK LTD., BASILDON, V. BRITÁNIE
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZADNÍ TBZ KAT.2,3
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- E13*2003/37*0014*04
- Číslo TP
- ZA072383
- Číslo ORV
- ZAA403145
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- 1. REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN - 25.05.2012
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520 x 110 mm.
F4: 2005/25H
**O2: Největší povolená hmotnost nebrzděného přípojného pracovního stroje při rychlosti 20 km/h
smí být nejvýše 3 000kg.
*--: propojení brzd: ANO jednohadicové a dvouhadicové
*12: 4 816 - 5 773
*13: 2 158 - 2 982
*14: 3 040 - 3 165
*12,13,14,G: rozmezí zahrnuje přípustné kombinace přídavných závaží, kol, pneumatik,
typu náprav, typů spojovacích zařízení atd. Traktor může být vybaven přídavným
závažím vpředu o hmotnosti až 1 650 kg. (2x250+500+450+200) nebo předním TBZ příp. se závažím
500 kg., vzadu o hmotnosti až 2 364 kg. (2x91+4x250).
*O1, F3: při provozu na pozemních komunikacích pro konkrétný hodnoty hmotností
platí podmínky stanovené v §14 vyhlášky 341/2002 Sb., v závisloti na konkrétní
sestavě přídavých závaží , případně další výbavě traktoru.
*19,17: spojovací zařízení/největší svislé statické zatížení v kg; automatická
hubice 30 nebo 40mm/2 500, výkyvné táhlo/1500, hák/3 000; kulový závěs K80/3 000
přední TBZ kat. 2/neuvedeno
*20, N1: kola pneumatiky, největší povolená hmotnost na nápravu v kg:
W15LX13; 14.9 R 30 129 A8; 3 700 / W15LX30; 16,9 R30 137 A8; 4 600
W15LX28; 16,9 R 28 136 A8; 4 480 / W15LX28; 480/70 R 28 140 A8; 5 000
DW15Lx30; 540/65 R30 143A8; 5 450
*21,N2:
W18LX32; 18,4 R 32 148 A8; 6 300 / W18LX42; 20,8 R 42 155 A8; 7 750
W18LX38; 20,8 R 38 153 A8; 7 300 / W18LX38; 580/70 R 38 155 A8; 7 750
DW18LX42; 650/65R42 158 A8; 8 500
Další přípustné kombinace kol a pneumatik jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Traktor je vybaven výstražným majákem oranžové barvy
*13: v případě že traktor překročí (např. montážní flotačná pneu, změna rozchodu,
dvojmontáž zadní nápravy) šířku 2 550 mm podléhá jako režimu dle §22 odst.4
vyhl. MD č.341/2002 ve znění vyhl. MD č. 197/2006 Sb. a to do šíře 3 000 mm.
Traktor plní požadavky zákoan č. 56/2001 Sb.
PROTOKOL STK: CÝ3513-12-60-5024 - PŘEDLOŽEN
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: ZBBH53933
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.