CASE IH PUMA CVX 225

  • 2012
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6728 cm³
  • 185 kW ≈ 252 k

VINZBBH55911

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/ZBBH55911

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 29. 9. 2022. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
CASE IH
Model
PUMA CVX 225
Typ
/ BH
Datum 1. registrace
13. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2022
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6728 cm³
Výkon
185 kW
Kategorie
T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
12 300 km
při prohlídce 22. 9. 2026
1
Vlastník v registru
Zemědělské družstvo Krč
od 29. 9. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 4. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
29. 9. 2022 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
29. 9. 2022 Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Krč (IČO 48244767) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

9 00010 00011 00012 00013 000 2023202420252026 19. 9. 2022: 9 654 km22. 9. 2026: 12 300 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2026 Pravidelná STK Vodňany (č. 3309) 12 300 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
22. 9. 2028
19. 9. 2022 Před registrací + měření emisí Týn nad Vltavou (č. 3313) 9 654 km způsobilé bez závad 19. 9. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2026 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-22-09-0513
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Krč (IČO 48244767)
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2028 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-26-09-0166
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
CASE IH
Obchodní označení
PUMA CVX 225
Typ
/ BH
Varianta
BHLCFF
Typ kód
BH
VIN
ZBBH55911
PČV
17576489
Druh vozidla
TRAKTOR KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1b
Výrobce vozidla
CNH EUROPE HOLDING S.A., LUCEMBURSKO
Datum 1. registrace
13. 4. 2012
Datum 1. registrace v ČR
29. 9. 2022
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
CNH UK LTD., BASILDON, V. BRITÁNIE
Typ motoru
F4DE9684M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
185 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6728
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2
Hydropohon
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
50

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 97/68HA
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2310
Za jízdy
85

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5773/ 2982/ 3165
Rozvor [mm]
2884
Provozní hmotnost
8150
Hmotnosti provozní Do
8650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
13000/ 11340
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 4240
9500/ 7100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
32000/ 28575
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
3000/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
600/65 R 28 142 A8/ W18L X 28
710/70 R 38 166 A8/ DW23A X 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CNH UK LTD., BASILDON, V. BRITÁNIE
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZB056881
Číslo ORV
ZAB092398
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151
Další záznamy
NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NEBRZDĚNÉHO PŘÍPOJNÉHO PRACOVNÍHO STROJE PŘI RYCHLOSTI 20 KM/H SMÍ BÝT NEJVÝŠE 3 000 KG.
PROPOJENÍ BRZD: JEDNOHADICOVÉ A DVOUHADICOVÉ
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*11- 4 816 - 5 773
*12- 2 158 - 2 982
*13- 3 040 - 3 165
*G- 8 150 - 8 650
*11, 12, G- ROZMEZÍ ZAHRNUJE PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, KOL, PNEUMATIK, TYPŮ NÁPRAV, TYPŮ SPOJOVACÍCH ZAŘÍZENÍ ATD. TRAKTOR MŮŽE BÝT VYBAVEN PŘÍDAVNÝM ZÁVAŽÍM VPŘEDU O HMOTNOSTI AŽ 1 650 KG (2X250+500+450+200) NEBO PŘEDNÍM TBZ PŘÍP. SE ZÁVAŽÍM 500 KG, VZADU O HMOTNOSTI AŽ 2 364 KG (2X91+4X250).
*O.1, 15- PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH PRO KONKRÉTNÍ HODNOTY HMOTNOSTÍ PLATÍ PODMÍNKY, STANOVENÉ V § 14 VYHLÁŠKY Č. 341/2002 SB., V ZÁVISLOSTI NA KONKRÉTNÍ SESTAVĚ PŘÍDAVNÝCH ZÁVAŽÍ, PŘÍPADNĚ DALŠÍ VÝBAVĚ TRAKTORU.
*16- SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ/NEJVĚTŠÍ SVISLÉ STATICKÉ ZATÍŽENÍ V KG: AUTOMATICKÁ HUBICE 30 NEBO 38 MM/2 500; VÝKYVNÉ TÁHLO/1 500; HÁK/3 000; KULOVÝ ZÁVĚS K80/3 000; PŘEDNÍ TBZ KAT. 2/NEUVEDENO.
*N.1(1), N- KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W15LX30; 14.9 R 30 129 A8; 3 700 // W15LX30; 16.9 R 30 137 A8; 4 600
W15LX28; 16.9 R 28 136 A8; 4 480 // W15LX28; 480/70 R 28 140 A8; 5 000
*N.2(2), N- KOLA; PNEUMATIKY; NEJVĚTŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST NA NÁPRAVU V KG:
W18LX32; 18.4 R 32 148 A8; 6 300 // W18LX42; 20.8 R 42 155 A8; 7 750
W18LX38; 20.8 R 38 153 A8; 7 300 // W18LX38; 580/70 R 38 155 A8; 7 750
DALŠÍ PŘÍPUSTNÉ KOMBINACE KOL A PNEUMATIK JSOU UVEDENY V NÁVODU K OBSLUZE.
TRAKTOR PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PLÁŠTĚ PNEUMATIK NEMUSÍ BÝT HOMOLOGOVÁNY RESP. SCHVÁLENY,
- KRYTY ZADNÍCH KOL NEPLNÍ NĚKTERÉ PŘEDEPSANÉ POŽADAVKY,
A PŘI PŘEKROČENÍ ŠÍŘKY 2.55 M (ZMĚNA ROZCHODU, DVOJMONTÁŽ ZADNÍ NÁPRAVY) NAVÍC
- NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA NA VZDÁLENOST SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ OD BOKU VOZIDLA,
- CELKOVÁ ŠÍŘKA JE VĚTŠÍ NEŽ JE PŘEDEPSÁNO.
DOVOZ SRN. DATUM PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA V ZAHRANIČÍ 13.04.2012.

Další ověření (externí odkazy)